Greco Kupa

Balatonföldvár, 2013. augusztus 31 – szeptember 01.

Eredmény

FD Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Nat SailNo HelmName CrewName Club R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett Notes
1st FD HUN 70 MAJTHÉNYI Szabolcs DOMOKOS András Spartacus VE 1.0 2.0 1.0 1.0 (10.0 DNC) 15.0 5.0
2nd FD HUN 11 GÁBORJÁNI Szabó Gábor ARGAY Béla Spartacus VE (3.0) 1.0 3.0 3.0 2.0 12.0 9.0
3rd FD HUN 13 SÜLI András PAPP Dávid Spartacus VE 2.0 3.0 (5.0) 2.0 3.0 15.0 10.0
4th FD HUN 78 KARDOS Antal POLGÁR Csaba dr Spartacus VE 4.0 4.0 2.0 (5.0) 1.0 16.0 11.0
5th FD HUN 4 ZIEGLER János HAJTÓ Gábor Spartacus VE 5.0 5.0 4.0 4.0 (10.0 DNF) 28.0 18.0
6th FD HUN 73 KISS László KOCZOR István (Win-D SE) ERBE SK 6.0 6.0 (10.0 DNF) 10.0 DNC 10.0 DNC 42.0 32.0
7th FD HUN 14 BALOGH László LACSNY Gergő (Obsitos) FYC 7.0 7.0 (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 44.0 34.0
8th FD HUN 63 PRÉDL Tamás RÉTI Zsolt (TYC) Admiral SE) 9.0 8.0 (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 47.0 37.0
9th FD HUN 1 DAMOKOS László DAMOKOS Kristóf THE 8.0 9.0 (10.0 DNF) 10.0 DNC 10.0 DNC 47.0 37.0

Star Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 14, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Nat SailNo HelmName CrewName Club R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett Notes
1st Star HUN 8076 BELICZAY Márton MÓNUS Gyula Alba Regia SC (5.0) 4.0 1.0 3.0 1.0 14.0 9.0
2nd Star UKR 8205 KHASHINE Denis MECHETIN Dmitry 3.0 1.0 2.0 (4.0) 3.0 13.0 9.0
3rd Star HUN 7799 GEREBEN Márton GEREBEN Péter Spartacus VE 2.0 (5.0) 5.0 2.0 2.0 16.0 11.0
4th Star HUN 807/8071 FORINTOS Róbert TAKÁCSY Levente Spartacus VE 4.0 (6.0) 4.0 1.0 4.0 19.0 13.0
5th Star HUN 8166 MARTIN Viktor SÜKÖSD Sajósi krisztina VVEB 6.0 3.0 (9.0) 6.0 8.0 32.0 23.0
6th Star HUN 7971 ERDÉLYI Sebestyén UJHELYI-Gáspár Miklós Spartacus VE 7.0 (9.0) 6.0 5.0 6.0 33.0 24.0
7th Star RUS 8359 BEREZHNOY Andrey MASALOV Sergey 10.0 (15.0 DNC) 3.0 8.0 5.0 41.0 26.0
8th Star HUN 7733 UJHELYI András VISY László Spartacus VE (8.0) 7.0 8.0 7.0 7.0 37.0 29.0
9th Star HUN 8115 KÁTAY Péter PILISY György MKB Bank VK 1.0 2.0 (15.0 DNF) 15.0 DNC 15.0 DNC 48.0 33.0
10th Star HUN 7825 HUSVÉTH Ferenc BÉRES Miklós MKB Bank VK 9.0 (12.0) 7.0 9.0 9.0 46.0 34.0
11th Star HUN 18166 HEVESI István ifj. HEVESI István TVSK 11.0 8.0 (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 64.0 49.0
12th Star HUN 8026 EMBER Sándor DOMIÁN Emese 12.0 10.0 (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 67.0 52.0
13th Star HUN 6941 KÁLÓCZY Antal BAZSÓ Gábor (Mozgáskorlátozott SE) Videoton YC 13.0 11.0 (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 69.0 54.0
14th Star HUN 8386 TENKE Tibor BEZERÉTI Miklós (VVEB) Spartacus VE (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 75.0 60.0

470 Fleet

Sailed: 4, Discards: 0, To count: 4, Entries: 1, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Nat SailNo HelmName CrewName Club R1 R2 R3 R4 Total Nett Notes
1st 470 HUN 45 CZETL Gábor MIHÁLY Ádám BHSE 1.0 1.0 1.0 1.0 4.0 4.0

Laser Fleet

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Nat SailNo HelmName CrewName Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett Notes
1st Laser HUN 180377 SULYOK Miklós ARSC 2.0 (5.0) 1.0 4.0 1.0 3.0 16.0 11.0 master
2nd Laser HUN 169177 AMBRÓZY Péter Spartacus VE (5.0) 4.0 5.0 1.0 2.0 1.0 18.0 13.0
3rd Laser HUN 189269 BÓNA Gábor Spartacus VE 1.0 2.0 2.0 (5.0) 5.0 5.0 20.0 15.0 master
4th Laser HUN 149227 RIGÓ Ákos ARSC (7.0 DNC) 6.0 4.0 2.0 3.0 2.0 24.0 17.0
5th Laser HUN 200721 PÉTERI Gábor ARSC 4.0 3.0 (6.0) 3.0 4.0 4.0 24.0 18.0 master
6th Laser HUN 182617 GÖMÖRY Ágnes VVEB 3.0 1.0 3.0 (7.0 DNC) 7.0 DNC 6.0 27.0 20.0 master

Sailwave Scoring Software 2.8.5
www.sailwave.com