Dolesch Iván Emlékverseny

Balatonföldvár, 2014. május 30 – június 01

Eredmény

Star Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet SailNo HelmName CrewName Club R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett Notes
1st Star 8115 KÁTAI Péter PILISY György MKB VK 1.0 1.0 2.0 1.0 (3.0) 8.0 5.0
2nd Star 8026 EMBER Sándor FEHÉRGYARMATI-Tóth Károly ASE 3.0 2.0 3.0 3.0 (4.0) 15.0 11.0
3rd Star 7799/8016 GEREBEN Péter JANKA Ferenc (FYC) Spatacus VE (7.0 DNC) 7.0 DNC 1.0 4.0 1.0 20.0 13.0
4th Star 8096 Sergií SHEVCHENKO Oleksandr MASLO (7.0 DNC) 7.0 DNC 4.0 2.0 2.0 22.0 15.0
5th Star 7825 HUSVÉTH Ferenc BÉRES Miklós MKB VK 2.0 3.0 (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 26.0 19.0
6th Star 8166 MARTIN Viktor KERESZTES János VVEB (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 35.0 28.0

FD Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet SailNo HelmName CrewName Club R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett Notes
1st FD 70 MAJTHÉNYI Szabolcs DOMOKOS András Spartacus VE (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 5.0 4.0
2nd FD 11 GÁBORJÁNI-Szabó Gábor CZEIZEL Balázs Spartacus VE (6.0 OCS) 2.0 2.0 2.0 4.0 16.0 10.0
3rd FD 4 ZIEGLER János HAJTÓ Gábor dr. Spatacus VE 2.0 (4.0) 3.0 3.0 2.0 14.0 10.0
4th FD 13 SÜLI András PAPP Dávid Spartacus VE (6.0 OCS) 3.0 4.0 4.0 3.0 20.0 14.0
5th FD 73 KISS LÁszló KOCZOR István (WIN-D SE) ERBE SK (6.0 DNF) 5.0 6.0 DNC 5.0 5.0 27.0 21.0

470 Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet SailNo HelmName CrewName Club R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett Notes
1st 470 77 GYAPJAS Balázs PÉCH Lóránt Spartacus VE (3.0) 1.0 2.0 1.0 1.0 8.0 5.0 junior
2nd 470 62 MARGITICS Botond SERKE Áron BYC 1.0 (6.0) 1.0 2.0 2.0 12.0 6.0
3rd 470 444 BIHARY Gergely BIHARY Dámiel Spartacus VE (4.0) 2.0 3.0 3.0 3.0 15.0 11.0 junior
4th 470 70 WEINBER Zsófia BÖRÖCZ Berta BYC 2.0 3.0 (8.0 DNF) 5.0 8.0 DNF 26.0 18.0 női
5th 470 45 CZETL Gábor MIHÁLY Ádám BHRT SE 5.0 4.0 4.0 6.0 (8.0 DNC) 27.0 19.0
6th 470 69 BÖDÖR Gergely VARRÓ Gábor ifi BYC 6.0 5.0 (8.0 DNF) 4.0 8.0 OCS 31.0 23.0
7th 470 170 HUBER Lél ifi KISKA László ifi BYC 7.0 7.0 5.0 (8.0 DNC) 8.0 DNC 35.0 27.0

Laser Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 2, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet SailNo HelmName CrewName Club R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett Notes
1st Laser 149227 RIGÓ Ákos Alba Regia SE 1.0 (3.0 DNF) 3.0 DNC 1.0 1.0 9.0 6.0 Standard HUN AD4
2nd Laser 180377 SULYOK Miklós Alba Regia SE (2.0) 1.0 1.0 2.0 2.0 8.0 6.0 Standard HUN MS3

 

 

Sailwave Scoring Software 2.8.5
www.sailwave.com