Utánpótlás Országos Bajnokság

Balatonföldvár, 2015. augusztus 24-29.

Előzetes eredmény

420-as Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 17, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Nat SailNo HelmName Crew ISAF N AgeGroup Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st 420-as HUN 55112 Szilasi Fábián Wolf Szabolcs Kereked Vitorlás Klub 1.0 3.0 3.0 1.0 (10.0) 18.0 8.0
2nd 420-as HUN 54778 Gyapjas Zsombor Ziegler Kristóf Spartacus Vitorlás Egylet (5.0) 1.0 1.0 3.0 5.0 15.0 10.0
3rd 420-as HUN 53738 Takácsy Lilla Varga Zsófia Zsuzsanna NŐI Spartacus Vitorlás Egylet 2.0 5.0 2.0 (7.0) 1.0 17.0 10.0
4th 420-as HUN 52634 Kardos Szabolcs Rácz Levente Csaba Tihanyi Hajós Egylet 7.0 2.0 4.0 (10.0) 6.0 29.0 19.0
5th 420-as HUN 54745 Maróty Mátyás Bonifert Péter Kereked Vitorlás Klub 4.0 7.0 7.0 (8.0) 2.0 28.0 20.0
6th 420-as HUN 54600 Formanek Liza Kalmár Luca NŐI Spartacus Vitorlás Egylet 9.0 (11.0) 6.0 2.0 7.0 35.0 24.0
7th 420-as HUN 5 Nyári Zsolt Pertl Dániel Péter Kereked Vitorlás Klub 6.0 6.0 8.0 5.0 (11.0) 36.0 25.0
8th 420-as HUN 52635 Kendeh Lili Molnár Zsófia Helka NŐI Tihanyi Hajós Egylet 8.0 8.0 (10.0) 9.0 3.0 38.0 28.0
9th 420-as HUN 51854 Nagy Nátán Horváth Balázs Tihanyi Hajós Egylet 11.0 4.0 5.0 (12.0) 9.0 41.0 29.0
10th 420-as HUN 55040 Soltész Hanna Csanády Boglárka NŐI VVSI (Pro Recreatione) 3.0 (13.0) 13.0 13.0 4.0 46.0 33.0
11th 420-as HUN 52633 Kálóczy Szebasztián Szalai Barna Tihanyi Hajós Egylet 10.0 9.0 9.0 (11.0) 8.0 47.0 36.0
12th 420-as HUN 52262 Roznár Katalin Pintér Nikolett Balatonfüredi Yacht Club 12.0 10.0 (14.0) 4.0 13.0 53.0 39.0
13th 420-as HUN 54112 Nagy Bernát Badar Bence Kereked Vitorlás Klub (15.0) 12.0 15.0 6.0 12.0 60.0 45.0
14th 420-as HUN 54780 Kiss Dominik Zink Leon Miklós Balatonfüredi Yacht Club 13.0 14.0 11.0 14.0 (16.0) 68.0 52.0
15th 420-as HUN 53901 Nagy Botond Csébfalvi András Kereked Vitorlás Klub 14.0 (15.0) 12.0 15.0 14.0 70.0 55.0
16th 420-as HUN 52044 Huszár Bence Gábor Balázs Dénes Márton VVSI (Pro Recreatione) (16.0) 16.0 16.0 16.0 15.0 79.0 63.0
17th 420-as HUN 54414 Farkas Dávid Seres Dániel Balatonfüredi Yacht Club (17.0) 17.0 17.0 17.0 17.0 85.0 68.0

Laser Radial Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 19, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Nat SailNo HelmName Crew ISAF N AgeGroup Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Laser Radial HUN 207391 Hirschler Rebeka HUNRH3 U 19 NŐI Soproni Építők SK 1.0 1.0 (4.0) 4.0 2.0 12.0 8.0
2nd Laser Radial HUN 207821 Scharf Máté HUNMS2 U 19 Balatonfüredi Yacht Club (8.0) 3.0 1.0 2.0 4.0 18.0 10.0
3rd Laser Radial HUN 201132 Tóth Levente Áron HUNLT7 U 19 Magyar Villamos Művek Sportegyesület 6.0 4.0 (7.0) 3.0 1.0 21.0 14.0
4th Laser Radial HUN 1 Tenke Áron HUNAT1 U 17 Spartacus Vitorlás Egylet 5.9 DPI (6.9 DPI) 4.9 DPI 1.0 3.0 21.7 14.8
5th Laser Radial HUN 203534 Galambos Kristóf HUNKG2 U 19 Magyar Villamos Művek Sportegyesület 2.0 (6.0) 6.0 5.0 5.0 24.0 18.0
6th Laser Radial HUN 183532 Pandur Petra HUNPP3 U 19 NŐI Fertő tavi Vitorlázó Egyesület 3.0 9.0 (13.0) 8.0 6.0 39.0 26.0
7th Laser Radial HUN 204702 Domokos Dávid HUNDD3 U 17 Tihanyi Hajós Egylet 11.0 7.0 2.0 (12.0) 7.0 39.0 27.0
8th Laser Radial HUN 206701 Jámbor Attila HUNAJ4 U 17 Balatonfüredi Yacht Club 5.0 8.0 8.0 7.0 (9.0) 37.0 28.0
9th Laser Radial HUN 204700 Dénes Bence HUNBD1 U 19 Tihanyi Hajós Egylet 10.0 2.0 5.0 14.0 (20.0 BFD) 51.0 31.0
10th Laser Radial HUN 197672 Sövény Ábel HUNAS14 U 17 Dinghy Sport Club Hungary Kft. 7.0 (12.0) 12.0 6.0 10.0 47.0 35.0
11th Laser Radial HUN 186702 Jäckel Ferdinánd HUNFJ1 U 19 Soproni Építők SK 9.0 10.0 10.0 9.0 (13.0) 51.0 38.0
12th Laser Radial HUN 203022 Józsa-Kovács Attila HUNAJ2 U 17 Dinghy Sport Club Hungary Kft. (14.0) 11.0 9.0 10.0 12.0 56.0 42.0
13th Laser Radial HUN 185751 Bartik Flórián HUNFB2 U 17 Soproni Építők SK (15.0) 13.0 11.0 15.0 14.0 68.0 53.0
14th Laser Radial HUN 193274 Jurasits Zsolt HUNZJ2 U 17 Dinghy Sport Club Hungary Kft. 17.0 14.0 (19.0) 16.0 8.0 74.0 55.0
15th Laser Radial HUN 204896 Katona Nóra HUNNK2 U 19 NŐI VVSI (Pro Recreatione) 13.0 15.0 (18.0) 11.0 17.0 74.0 56.0
16th Laser Radial HUN 18670 Sándor Soma Gergely U 19 Magyar Villamos Művek Sportegyesület 12.0 (17.0) 16.0 13.0 16.0 74.0 57.0
17th Laser Radial HUN 152457 Rátosi Márk HUNMR2 U 19 VVSI (Pro Recreatione) 18.0 (19.0) 17.0 17.0 11.0 82.0 63.0
18th Laser Radial SVK 164431 Michal Boros HUNNK2 U 17 Slovakia YC Tatran 16.0 16.0 14.0 (18.0) 18.0 82.0 64.0
19th Laser Radial HUN 203842 Bősze Máté Dávid U 17 Soproni Építők SK (19.0) 18.0 15.0 19.0 15.0 86.0 67.0

Laser 4,7 összetett Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 37, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Nat SailNo HelmName Crew ISAF N AgeGroup Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Laser 4,7 összetett HUN 204922 Róka Bianka HUNBR2 U 18 NŐI Balatonfüredi Yacht Club 6.0 3.0 (38.0 BFD) 4.0 2.0 53.0 15.0
2nd Laser 4,7 összetett HUN 200974 Erőss Loránd HUNLE2 U 16 Spartacus Vitorlás Egylet 2.0 4.0 3.0 (10.0) 6.0 25.0 15.0
3rd Laser 4,7 összetett HUN 197674 Almási Zsombor HUNZA1 U 18 Balatonfüredi Yacht Club 1.0 (12.0) 2.0 8.0 12.0 35.0 23.0
4th Laser 4,7 összetett HUN 192731 Bihary Ádám HUNAB9 U 16 Tihanyi Hajós Egylet (9.0) 1.0 9.0 7.0 9.0 35.0 26.0
5th Laser 4,7 összetett HUN 183955 Németh Domonkos HUNDN2 U 16 Tihanyi Hajós Egylet 4.0 6.0 (25.0) 16.0 1.0 52.0 27.0
6th Laser 4,7 összetett HUN 19767 Héjja Marcell U 16 Balatonfüredi Yacht Club 5.0 15.0 6.0 2.0 (18.0) 46.0 28.0
7th Laser 4,7 összetett HUN 193758 Argay Balázs HUNBA2 U 16 Spartacus Vitorlás Egylet (22.0) 8.0 4.0 9.0 7.0 50.0 28.0
8th Laser 4,7 összetett HUN 203536 Veisse Zoltán HUNZV4 U 18 Magyar Villamos Művek Sportegyesület 18.0 2.0 (38.0 BFD) 6.0 8.0 72.0 34.0
9th Laser 4,7 összetett HUN 175436 Bednár András HUNAB3 U 16 Spartacus Vitorlás Egylet 7.0 9.0 (20.0) 3.0 17.0 56.0 36.0
10th Laser 4,7 összetett HUN 189095 Oláh Gergely HUNGO2 U 16 Spartacus Vitorlás Egylet 8.0 13.0 (18.0) 5.0 11.0 55.0 37.0
11th Laser 4,7 összetett HUN 182814 Kalmár Kata HUNKK9 U 18 NŐI Tihanyi Hajós Egylet (38.0 BFD) 7.0 8.0 11.0 13.0 77.0 39.0
12th Laser 4,7 összetett HUN 182614 Vida Péter U 16 Tihanyi Hajós Egylet 13.0 (27.0) 1.0 12.0 14.0 67.0 40.0
13th Laser 4,7 összetett HUN 174159 Majthényi Zsombor HUNZM8 U 16 Tihanyi Hajós Egylet (30.0) 19.0 7.0 18.0 4.0 78.0 48.0
14th Laser 4,7 összetett HUN 203534 Rácz Bence HUNBR1 U 16 Magyar Villamos Művek Sportegyesület (20.0) 5.0 12.0 13.0 20.0 70.0 50.0
15th Laser 4,7 összetett HUN 204002 Radnóczy André-Philipp HUNAR2 U 16 Tihanyi Hajós Egylet 16.0 (25.0) 10.0 25.0 5.0 81.0 56.0
16th Laser 4,7 összetett HUN 204782 Kovács Dominik HUNDK2 U 16 Tihanyi Hajós Egylet 33.0 (35.0) 5.0 17.0 3.0 93.0 58.0
17th Laser 4,7 összetett HUN 193493 Korchmáros Sára Luca HUNSK1 U 18 NŐI Balatonfüredi Yacht Club 12.0 11.0 16.0 (31.0) 22.0 92.0 61.0
18th Laser 4,7 összetett HUN 203032 Odonics Csanád HUNCO1 U 18 Magyar Villamos Művek Sportegyesület 23.0 14.0 24.0 1.0 (25.0) 87.0 62.0
19th Laser 4,7 összetett HUN 203070 Bácsai-Nagy Domonkos HUNDB8 U 18 Dinghy Sport Club Hungary Kft. 3.0 21.0 23.0 15.0 (26.0) 88.0 62.0
20th Laser 4,7 összetett HUN 149200 Asperján Dénes HUNDA1 U 16 Keszthelyi Yacht Club (38.0 DNS) 26.0 15.0 14.0 10.0 103.0 65.0
21st Laser 4,7 összetett SVK 166298 Michaela Kecskesova U 18 NŐI Slovakia YC Tatran 14.0 17.0 19.0 (21.0) 16.0 87.0 66.0
22nd Laser 4,7 összetett HUN 195736 Virág Balázs HUNBV3 U 16 Tihanyi Hajós Egylet 21.0 (30.0) 11.0 20.0 15.0 97.0 67.0
23rd Laser 4,7 összetett HUN 189479 Váradi Miklós HUNBS15 U 16 Balatonfüredi Yacht Club 17.0 (29.0) 14.0 19.0 19.0 98.0 69.0
24th Laser 4,7 összetett HUN 195735 Sátori Bence HUNBS12 U 18 Tihanyi Hajós Egylet 25.0 10.0 (38.0 BFD) 22.0 24.0 119.0 81.0
25th Laser 4,7 összetett HUN 193257 Aradi Nándor Bence HUNNA1 U 16 Balatonfüredi Yacht Club 10.0 20.0 (38.0 BFD) 24.0 31.0 123.0 85.0
26th Laser 4,7 összetett HUN 203048 Szemes Bence HNSB5 U 18 Balatonfüredi Yacht Club 29.0 16.0 17.0 (34.0) 27.0 123.0 89.0
27th Laser 4,7 összetett HUN 202339 Bodnár Alexandra U 18 NŐI Balatonfüredi Yacht Club 15.0 18.0 28.0 (33.0) 30.0 124.0 91.0
28th Laser 4,7 összetett HUN 203366 Novák Dorka HUNDN4 U 16 NŐI Keszthelyi Yacht Club 24.0 24.0 22.0 23.0 (28.0) 121.0 93.0
29th Laser 4,7 összetett HUN 147076 Rátosi Noémi HUNNR2 U 18 NŐI VVSI (Pro Recreatione) 38.0 DNE 23.0 13.0 (28.0) 21.0 123.0 95.0
30th Laser 4,7 összetett HUN 201130 Bakó Csenge U 18 NŐI Magyar Villamos Művek Sportegyesület 19.0 22.0 (33.0) 26.0 33.0 133.0 100.0
31st Laser 4,7 összetett HUN 201672 Szabó Leonárd U 16 Balatonfüredi Yacht Club 11.0 32.0 30.0 32.0 (37.0) 142.0 105.0
32nd Laser 4,7 összetett SVK 203056 Janka Melisova HUNNR2 U 16 NŐI Slovakia YC Tatran 28.0 28.0 26.0 (29.0) 23.0 134.0 105.0
33rd Laser 4,7 összetett HUN 204869 Barsi Lívia HUNLB3 U 16 NŐI VVSI (Pro Recreatione) (31.0) 31.0 31.0 27.0 29.0 149.0 118.0
34th Laser 4,7 összetett HUN 152460 Divinyi Dalma HUNDD4 U 16 NŐI Keszthelyi Yacht Club 32.0 (37.0) 21.0 36.0 32.0 158.0 121.0
35th Laser 4,7 összetett HUN 185752 Odoemelam Emeka Dávid U 16 Magyar Villamos Művek Sportegyesület 26.0 33.0 32.0 30.0 (36.0) 157.0 121.0
36th Laser 4,7 összetett HUN 189477 Tagai Marcell HUNMT7 U 16 Tihanyi Hajós Egylet 27.0 34.0 29.0 (37.0) 35.0 162.0 125.0
37th Laser 4,7 összetett HUN 185754 Beck Brandon HUNBB18 U 16 Keszthelyi Yacht Club 34.0 (36.0) 27.0 35.0 34.0 166.0 130.0

Cadet Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Nat SailNo HelmName Crew ISAF N AgeGroup Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Cadet HUN 9556 Bánszky Botond Batiz Ábel IFI Tihanyi Hajós Egylet 2.0 1.0 2.0 2.0 (3.0) 10.0 7.0
2nd Cadet HUN 9557 Szűcs Ábel Szűcs Benedek SERD Tihanyi Hajós Egylet 3.0 (4.0) 3.0 1.0 1.0 12.0 8.0
3rd Cadet HUN 8556 Szilassy Bori Mészáros-Daubner Márk IFI Tihanyi Hajós Egylet (6.0) 5.0 1.0 3.0 2.0 17.0 11.0
4th Cadet HUN 9769 Mohácsi Marcell Juhász Erik SERD Tihanyi Hajós Egylet 1.0 3.0 (5.0) 5.0 4.0 18.0 13.0
5th Cadet HUN 1 Fehérvári László Fazekas Dániel SERD Tihanyi Hajós Egylet 4.0 2.0 4.0 4.0 (5.0) 19.0 14.0
6th Cadet HUN 9502 Kotsis Lóránt Hevesi Marcell Zoltán SERD Tihanyi Hajós Egylet 5.0 6.0 6.0 (7.0) 6.0 30.0 23.0
7th Cadet HUN 9553 Litkey Janka Rutai Tamás SERD Tihanyi Hajós Egylet 7.0 (8.0) 8.0 6.0 7.0 36.0 28.0
8th Cadet HUN 9501 Horváth Ákos Kendeh-Kirchknopf Gusztáv SERD Tihanyi Hajós Egylet (8.0) 7.0 7.0 8.0 8.0 38.0 30.0

 

 

Sailwave Scoring Software 2.8.5
www.sailwave.com