VII. Csoki Kupa

Balatonföldvár, 2016. június 17-19

Eredmény

420-as Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 17, Scoring system: Appendix A
Rank BowNumber Fleet Nat SailNo HelmName Crew Club HelmAgeGroup HelmSex CrewAgeGroup CrewSex R1 Total Nett Notes
1st 111 420-as HUN 55112 Wolf Szabolcs Csébfalvi András KEREKED ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 1.0 1.0 1.0
2nd 4 420-as HUN 55852 Formanek Liza Kalmár Luca SVE ifjúsági ifjúsági 2.0 2.0 2.0
3rd 112 420-as HUN 54112 Nagy Bernát Buza Boldizsár KEREKED ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 3.0 3.0 3.0
4th 39 420-as HUN 52633 Kálóczy Szebasztián Szalai Barna THE-YKA ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 4.0 4.0 4.0
5th 5 420-as HUN 54169 Kocsis Bálint Pavlik András SVE ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 5.0 5.0 5.0
6th 40 420-as HUN 52634 Nagy Nátán Horváth Balázs THE-YKA ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 6.0 6.0 6.0
7th 93 420-as HUN 55040 Soltész Hanna Csanády Boglárka VVSI felnőtt felnőtt 7.0 7.0 7.0
8th 9 420-as HUN 54600 Gereben Pál Kalmár Zalán SVE ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 8.0 8.0 8.0
9th 114 420-as HUN 53901 Izsák Botond Bonifert András KEREKED ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 9.0 9.0 9.0
10th 116 420-as HUN 54745 Maróty Mátyás Badar Bence KEREKED ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 10.0 10.0 10.0
11th 41 420-as HUN 52635 Szűcs Ábel Fehérvári László THE-YKA ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 11.0 11.0 11.0
12th 33 420-as HUN 53738 Tóth Soma Németh Boldizsár BYC ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 18.0 DNC 18.0 18.0
12th 32 420-as HUN 54780 Farkas Dávid Seres Dániel BYC ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 18.0 DNC 18.0 18.0
12th 34 420-as HUN 54414 Zámbó Örs Sebeszta Zsófia BYC ifjúsági Férfi ifjúsági 18.0 DNC 18.0 18.0
12th 113 420-as HUN 54778 Nyári Dániel Zsolt Pertl Dániel Péter KEREKED ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 18.0 DNF 18.0 18.0
12th 92 420-as HUN 52044 Huszár Bence Gábor Balázs Dénes Márton VVSI ifjúsági Férfi felnőtt Férfi 18.0 DNC 18.0 18.0
12th 115 420-as HUN 5 Nagy Botond Ifi-Valde Christopher KEREKED ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 18.0 DNF 18.0 18.0

Optimist Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 132, Scoring system: Appendix A
Rank BowNumber Fleet Nat SailNo HelmName Crew Club HelmAgeGroup HelmSex CrewAgeGroup CrewSex R1 Total Nett Notes
1st 122 Optimist CRO 1147 Stipanovic Roko CSC 1.0 1.0 1.0 serdülő
2nd 125 Optimist CRO 1065 Skopac Nyina CSC 2.0 2.0 2.0 serdülő nő
3rd 53 Optimist HUN 703 Szabó Roni Oszkár SVE ifjúsági Férfi 3.0 3.0 3.0
4th 108 Optimist HUN 1301 Izsák Szabolcs KEREKED serdülő Férfi 4.0 4.0 4.0
5th 54 Optimist HUN 1335 Arányi Barna SVE ifjúsági Férfi 5.0 5.0 5.0
6th 123 Optimist CRO 1107 Kiker Matija CSC 6.0 6.0 6.0 serdülő
7th 90 Optimist HUN 378 Bagonyi Bálint THE-YKA ifjúsági Férfi 7.0 7.0 7.0
8th 37 Optimist HUN 1178 Verebély Mátyás SVE serdülő Férfi 8.0 8.0 8.0
9th 46 Optimist HUN 737 Tóth Hanna Panna PRO SE ifjúsági 9.0 9.0 9.0
10th 127 Optimist SVK 17 Malina Alex 10.0 10.0 10.0 serdülő
11th 132 Optimist SVK 500 Miskov Alexander 11.0 11.0 11.0 serdülő
12th 24 Optimist HUN 1313 Demjén Olivér BYC serdülő Férfi 12.0 12.0 12.0
13th 83 Optimist HUN 1332 Szalai Súta KYC ifjúsági Férfi 13.0 13.0 13.0
14th 63 Optimist HUN 715 Zolnai Sámuel János SVE ifjúsági Férfi 14.0 14.0 14.0
15th 45 Optimist HUN 731 Győrfi Tóth Zsombor PRO SE serdülő Férfi 15.0 15.0 15.0
16th 98 Optimist HUN 513 Dubraviczky Péter BSF VK ifjúsági Férfi 16.0 16.0 16.0
17th 71 Optimist HUN 1318 Orbán Botond Máté MVM SE ifjúsági Férfi 17.0 17.0 17.0
18th 97 Optimist HUN 512 Csák Máté Péter BSF VK ifjúsági Férfi 18.0 18.0 18.0
19th 121 Optimist CRO 1111 Pulek Mario Buba CSC 19.0 19.0 19.0 serdülő
20th 119 Optimist CRO 1150 Fike Tin CSC 20.0 20.0 20.0 serdülő
21st 36 Optimist HUN 1148 Verebély Nándor SVE ifjúsági Férfi 21.0 21.0 21.0
22nd 62 Optimist HUN 1304 Jeney Kristóf SVE serdülő Férfi 22.0 22.0 22.0
23rd 126 Optimist CRO 1077 Skopac Lucia CSC 23.0 23.0 23.0 serdülő nő
24th 19 Optimist HUN 918 Nagy Bendegúz BYC serdülő Férfi 24.0 24.0 24.0
25th 78 Optimist HUN 962 Simonyi Kristóf MVM SE ifjúsági Férfi 25.0 25.0 25.0
26th 47 Optimist HUN 736 Rédling Balázs PRO SE ifjúsági Férfi 26.0 26.0 26.0
27th 87 Optimist HUN 375 Kovács-Buna Botond THE-YKA ifjúsági Férfi 27.0 27.0 27.0
28th 51 Optimist HUN 735 Fülöp Balázs PRO SE ifjúsági Férfi 28.0 28.0 28.0
29th 60 Optimist HUN 713 Petrányi Botond SVE serdülő Férfi 29.0 29.0 29.0
30th 72 Optimist HUN 961 Odonics Bende Mór MVM SE ifjúsági Férfi 30.0 30.0 30.0
31st 105 Optimist HUN 714 Kis-Szölgyémi Luca KEREKED serdülő 31.0 31.0 31.0
32nd 67 Optimist HUN 12943 Litkey Janka THE-YKA ifjúsági 32.0 32.0 32.0
33rd 147 Optimist CZE 577 Hála Petr 33.0 33.0 33.0 serdülő
34th 7 Optimist HUN 1158 Gáborjáni-Szabó Bence SVE serdülő Férfi 34.0 34.0 34.0
35th 8 Optimist HUN 148 Kálmán Kornélia SVE serdülő 35.0 35.0 35.0
36th 124 Optimist CRO 1078 Sijan Nora CSC 36.0 36.0 36.0 serdülő nő
37th 58 Optimist HUN 706 Fodor Ákos SVE serdülő Férfi 37.0 37.0 37.0
38th 56 Optimist HUN 1331 Tóth Attila SVE serdülő Férfi 38.0 38.0 38.0
39th 69 Optimist HUN 12946 Benyó Máté THE-YKA ifjúsági Férfi 39.0 39.0 39.0
40th 52 Optimist HUN 720 Fülöp Zsigmond PRO SE ifjúsági Férfi 40.0 40.0 40.0
41st 61 Optimist HUN 58 Baticz Barnabás SVE serdülő Férfi 41.0 41.0 41.0
42nd 59 Optimist HUN 1310 Carra Chiara Lisa SVE serdülő 42.0 42.0 42.0
43rd 23 Optimist HUN 910 Sellei Bence BYC ifjúsági Férfi 43.0 43.0 43.0
44th 38 Optimist HUN 155 Szentiványi András Antal SVE serdülő Férfi 44.0 44.0 44.0
45th 131 Optimist SVK 676 Bencekova Sona 45.0 45.0 45.0 serdülő nő
46th 120 Optimist CRO 1129 Fike Edo CSC 46.0 46.0 46.0 serdülő
47th 50 Optimist HUN 1738 Rendek Zsombor PRO SE ifjúsági Férfi 47.0 47.0 47.0
48th 94 Optimist HUN 341 Kemény Zsombor VVSI serdülő Férfi 48.0 48.0 48.0
49th 55 Optimist HUN 2005 Borda Levente SVE serdülő Férfi 49.0 49.0 49.0
50th 79 Optimist HUN 963 Simonyi Levente MVM SE ifjúsági Férfi 50.0 50.0 50.0
51st 49 Optimist HUN 728 Berry Sára PRO SE ifjúsági 51.0 51.0 51.0
52nd 103 Optimist HUN 511 Vándor Olivér Szilárd BSF VK serdülő Férfi 52.0 52.0 52.0
53rd 95 Optimist HUN 515 Balázs Zétény BSF VK serdülő Férfi 53.0 53.0 53.0
54th 129 Optimist SVK 986 Orsula Jakub 54.0 54.0 54.0 serdülő
55th 20 Optimist HUN 901 Lackó Dávid BYC serdülő Férfi 55.0 55.0 55.0
56th 133 Optimist SVK 12905 Franek Richard 56.0 56.0 56.0 serdülő
57th 130 Optimist SVK 700 Kovanova Barbora 57.0 57.0 57.0 serdülő nő
58th 141 Optimist ITA 8825 Brancatidecanio Giulia 58.0 58.0 58.0 serdülő nő
59th 138 Optimist SVK 275 Vyoral Domikik 59.0 59.0 59.0 serdülő
60th 6 Optimist HUN 1179 Vladiszavlyev Alexandar SVE ifjúsági Férfi 60.0 60.0 60.0
61st 42 Optimist HUN 739 Barsi Bálint PRO SE serdülő Férfi 61.0 61.0 61.0
62nd 17 Optimist HUN 423 Gerstenkorn Tádé SVE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 18 Optimist HUN 49 Gerlits Adrián SVE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 29 Optimist HUN 909 Sigmond Soma BYC serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 30 Optimist HUN 796 Englert Gyula BYC ifjúsági Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 31 Optimist HUN 131 Szécsényi Ádám BYC serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 10 Optimist HUN 170 Neszmélyi Zsófia SVE ifjúsági 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 11 Optimist HUN 1280 Neszmélyi Barnabás SVE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 12 Optimist HUN 128 Tenke Botond Milán SVE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 13 Optimist HUN 1170 Komáromy Benedek SVE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 14 Optimist HUN 1288 Kollár Ádám Krisztián SVE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 15 Optimist HUN 70 Schneider Brúnó SVE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 16 Optimist HUN 13 Schneider Milán SVE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 3 Optimist HUN 238 Jandl Rómeó SÉP serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 21 Optimist HUN 905 Schultz Dániel BYC serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 22 Optimist HUN 907 Szepessy Anna BYC ifjúsági 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 2 Optimist HUN 232 Domonkos Gergely SÉP serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 1 Optimist HUN 1722 Barti Pius SÉP serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő
62nd 25 Optimist HUN 711 Borbás Buda BYC serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 26 Optimist HUN 717 Borbás Barna BYC ifjúsági Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 27 Optimist HUN 913 Szűts Péter BYC serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 28 Optimist HUN 11313 Fehér Zsombor BYC ifjúsági Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 48 Optimist HUN 726 Murányi József PRO SE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 43 Optimist HUN 738 Gazsi Máté PRO SE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 44 Optimist HUN 729 Mezey Zalán PRO SE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 35 Optimist HUN 130 Buza Borbála SVE serdülő 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 64 Optimist HUN 943 Simó András THE-YKA serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 65 Optimist HUN 946 Csőregh András THE-YKA serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 66 Optimist HUN 710 Schannen Miklós Artúr THE-YKA serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 68 Optimist HUN 12944 Rutai Tamás THE-YKA serdülő Férfi 133.0 DNF 133.0 133.0
62nd 57 Optimist HUN 1311 Héder Benedek Barna SVE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 70 Optimist HUN 1315 Kovács Attila MVM SE ifjúsági Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 73 Optimist HUN 964 Szilvássy Lilla Borbála MVM SE serdülő 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 74 Optimist HUN 969 Csáti Fanni MVM SE ifjúsági 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 75 Optimist HUN 967 Ugron Hanga MVM SE serdülő 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 134 Optimist SVK 331 Pacinova Michaela 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő nő
62nd 135 Optimist SVK 541 Brestovsky Oliver 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő
62nd 136 Optimist SVK 1000 Krivosudsky Oliver 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő
62nd 137 Optimist SVK 769 Melis Marek 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő
62nd 139 Optimist SVK 533 Ladfislav Stolarik 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő
62nd 140 Optimist ITA 8824 Adornato Antonio 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő
62nd 142 Optimist ITA 7474 Goso Mattia 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő
62nd 143 Optimist ITA 9 Manti Morgana 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő nő
62nd 144 Optimist ITA 8 Romeo Giuseppe 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő
62nd 145 Optimist CRO 113 Cutrupi AAron 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő
62nd 146 Optimist CRO 1133 Palko Aurora 133.0 DNF 133.0 133.0 serdülő női
62nd 148 Optimist CZE 5771 Hála Jan 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő
62nd 149 Optimist CZE 223 Hálová Anna 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő nő 2009
62nd 128 Optimist SVK 13142 Mika Viktor 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő
62nd 118 Optimist HUN 198 Buzás Bojta Márton KYC 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő
62nd 101 Optimist HUN 517 Török Anita BSF VK serdülő 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 99 Optimist HUN 518 Kiszely Fábián BSF VK serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 96 Optimist HUN 172 Berendi Pál BSF VK ifjúsági Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 117 Optimist HUN 734 Balogh Boglárka PRO SE 133.0 DNC 133.0 133.0 serdülő
62nd 100 Optimist HUN 514 Tóth Zelma BSF VK serdülő 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 102 Optimist HUN 516 Vándor Botond Dániel BSF VK serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 109 Optimist HUN 705 Simák Pál Dániel KEREKED serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 110 Optimist HUN 928 Fináczy Panna KEREKED serdülő 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 86 Optimist HUN 374 Nagy Réka Dóra THE-YKA serdülő 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 88 Optimist HUN 376 Majoros Balázs THE-YKA serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 89 Optimist HUN 377 Bodgál Mihály Emil THE-YKA serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 91 Optimist HUN 888 Urbán Benedek DVSE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 76 Optimist HUN 965 Odonics Lelle MVM SE serdülő 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 77 Optimist HUN 90 Benkő Nóra Krisztina MVM SE ifjúsági 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 80 Optimist HUN 966 Kiss Viktória MVM SE serdülő 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 81 Optimist HUN 802 Kiss Levente MVM SE serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 82 Optimist HUN 1316 Fehér Boróka MVM SE serdülő 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 84 Optimist HUN 1111 Farkas Bence KYC serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 85 Optimist HUN 111 Fehérvári Levente KYC serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 104 Optimist HUN 704 Kis-Szölgyémi Soma KEREKED serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 106 Optimist HUN 701 Juhász Emília KEREKED serdülő 133.0 DNC 133.0 133.0
62nd 107 Optimist HUN 46 Juhász Sámuel András KEREKED serdülő Férfi 133.0 DNC 133.0 133.0

 

 

Sailwave Scoring Software 2.8.5
www.sailwave.com