VII. Csoki Kupa

Balatonföldvár, 2016. június 17-19

Előzetes eredmény

420-as Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 17, Scoring system: Appendix A
Rank BowNumber Fleet Nat SailNo HelmName Crew Club HelmAgeGroup HelmSex CrewAgeGroup CrewSex R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett Notes
1st 4 420-as HUN 55852 Formanek Liza Kalmár Luca SVE ifjúsági ifjúsági 2.0 1.0 1.0 1.0 (3.0) 8.0 5.0
2nd 111 420-as HUN 55112 Wolf Szabolcs Csébfalvi András KEREKED ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 1.0 (7.0) 3.0 3.0 2.0 16.0 9.0
3rd 113 420-as HUN 54778 Nyári Dániel Zsolt Pertl Dániel Péter KEREKED ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi (18.0 DNF) 3.0 2.0 5.0 1.0 29.0 11.0
4th 5 420-as HUN 54169 Kocsis Bálint Pavlik András SVE ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi (5.0) 2.0 4.0 4.0 4.0 19.0 14.0
5th 112 420-as HUN 54112 Nagy Bernát Buza Boldizsár KEREKED ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 3.0 10.0 5.0 2.0 (13.0) 33.0 20.0
6th 40 420-as HUN 52634 Nagy Nátán Horváth Balázs THE-YKA ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 6.0 6.0 7.0 (8.0) 5.0 32.0 24.0
7th 114 420-as HUN 53901 Izsák Botond Bonifert András KEREKED ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 9.0 5.0 6.0 (14.0) 7.0 41.0 27.0
8th 39 420-as HUN 52633 Kálóczy Szebasztián Szalai Barna THE-YKA ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 4.0 (13.0) 9.0 6.0 10.0 42.0 29.0
9th 115 420-as HUN 5 Nagy Botond Ifi-Valde Christopher KEREKED ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi (18.0 DNF) 4.0 11.0 10.0 8.0 51.0 33.0
10th 116 420-as HUN 54745 Maróty Mátyás Badar Bence KEREKED ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi (10.0) 8.0 8.0 9.0 9.0 44.0 34.0
11th 9 420-as HUN 54600 Gereben Pál Kalmár Zalán SVE ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 8.0 12.0 12.0 (13.0) 11.0 56.0 43.0
12th 93 420-as HUN 55040 Soltész Hanna Csanády Boglárka VVSI felnőtt felnőtt 7.0 (16.0) 15.0 7.0 15.0 60.0 44.0
13th 41 420-as HUN 52635 Szűcs Ábel Fehérvári László THE-YKA ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi 11.0 9.0 (14.0) 11.0 14.0 59.0 45.0
14th 33 420-as HUN 53738 Tóth Soma Németh Boldizsár BYC ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi (18.0 DNC) 15.0 10.0 16.0 6.0 65.0 47.0
15th 34 420-as HUN 54414 Zámbó Örs Sebeszta Zsófia BYC ifjúsági Férfi ifjúsági (18.0 DNC) 11.0 13.0 17.0 12.0 71.0 53.0
16th 32 420-as HUN 54780 Farkas Dávid Seres Dániel BYC ifjúsági Férfi ifjúsági Férfi (18.0 DNC) 14.0 16.0 12.0 17.0 77.0 59.0
17th 92 420-as HUN 52044 Huszár Bence Gábor Balázs Dénes Márton VVSI ifjúsági Férfi felnőtt Férfi (18.0 DNC) 17.0 17.0 15.0 16.0 83.0 65.0

Optimist Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 131, Scoring system: Appendix A
Rank BowNumber Fleet Nat SailNo HelmName Crew Club HelmAgeGroup HelmSex CrewAgeGroup CrewSex R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett Notes
1st 53 Optimist HUN 703 Szabó Roni Oszkár SVE ifjúsági Férfi 3.0 1.0 1.0 (10.0) 2.0 17.0 7.0
2nd 19 Optimist HUN 918 Nagy Bendegúz BYC serdülő Férfi (24.0) 3.0 2.0 4.0 6.0 39.0 15.0
3rd 36 Optimist HUN 1148 Verebély Nándor SVE ifjúsági Férfi (21.0) 2.0 7.0 5.0 8.0 43.0 22.0
4th 70 Optimist HUN 1315 Kovács Attila MVM SE ifjúsági Férfi (132.0 DNC) 8.0 3.0 6.0 7.0 156.0 24.0
5th 122 Optimist CRO 1147 Stipanovic Roko CSC 1.0 6.0 5.0 14.0 (16.0) 42.0 26.0 ifi
6th 55 Optimist HUN 2005 Borda Levente SVE serdülő Férfi (49.0) 14.0 14.0 1.0 1.0 79.0 30.0
7th 119 Optimist CRO 1150 Fike Tin CSC (20.0) 5.0 4.0 18.0 4.0 51.0 31.0 serdülő
8th 123 Optimist CRO 1107 Kiker Matija CSC 6.0 7.0 (21.0) 20.0 3.0 57.0 36.0 ifi
9th 90 Optimist HUN 378 Bagonyi Bálint THE-YKA ifjúsági Férfi 7.0 11.0 (33.0) 7.0 24.0 82.0 49.0
10th 121 Optimist CRO 1111 Pulek Mario Buba CSC 19.0 (41.0) 10.0 17.0 10.0 97.0 56.0 serdülő
11th 126 Optimist CRO 1077 Skopac Lucia CSC (23.0) 17.0 22.0 11.0 11.0 84.0 61.0 serdülő nő
12th 46 Optimist HUN 737 Tóth Hanna Panna PRO SE ifjúsági 9.0 13.0 18.0 22.0 (31.0) 93.0 62.0
13th 147 Optimist CZE 577 Hála Petr (33.0) 26.0 6.0 3.0 30.0 98.0 65.0 serdülő
14th 125 Optimist CRO 1065 Skopac Nyina CSC 2.0 21.0 (29.0) 29.0 14.0 95.0 66.0 ifi nő
15th 83 Optimist HUN 1332 Szalai Súta KYC ifjúsági Férfi 13.0 (37.0) 12.0 21.0 23.0 106.0 69.0
16th 120 Optimist CRO 1129 Fike Edo CSC (46.0) 16.0 15.0 23.0 15.0 115.0 69.0 serdülő
17th 108 Optimist HUN 1301 Izsák Szabolcs KEREKED serdülő Férfi 4.0 (68.0) 13.0 36.0 17.0 138.0 70.0
18th 62 Optimist HUN 1304 Jeney Kristóf SVE serdülő Férfi 22.0 18.0 19.0 (38.0) 12.0 109.0 71.0
19th 58 Optimist HUN 706 Fodor Ákos SVE serdülő Férfi (37.0) 34.0 8.0 8.0 26.0 113.0 76.0
20th 56 Optimist HUN 1331 Tóth Attila SVE serdülő Férfi (38.0) 9.0 9.0 31.0 27.0 114.0 76.0
21st 24 Optimist HUN 1313 Demjén Olivér BYC serdülő Férfi 12.0 (49.0) 25.0 39.0 5.0 130.0 81.0
22nd 61 Optimist HUN 58 Baticz Barnabás SVE serdülő Férfi (41.0) 29.0 16.0 19.0 18.0 123.0 82.0
23rd 63 Optimist HUN 715 Zolnai Sámuel János SVE ifjúsági Férfi 14.0 10.0 (53.0) 26.0 33.0 136.0 83.0
24th 37 Optimist HUN 1178 Verebély Mátyás SVE serdülő Férfi 8.0 33.0 23.0 (51.0) 21.0 136.0 85.0
25th 38 Optimist HUN 155 Szentiványi András Antal SVE serdülő Férfi 44.0 4.0 27.0 16.0 (63.0) 154.0 91.0
26th 47 Optimist HUN 736 Rédling Balázs PRO SE ifjúsági Férfi 26.0 30.0 (38.0) 27.0 13.0 134.0 96.0
27th 69 Optimist HUN 12946 Benyó Máté THE-YKA ifjúsági Férfi 39.0 15.0 (42.0) 15.0 29.0 140.0 98.0
28th 29 Optimist HUN 909 Sigmond Soma BYC serdülő Férfi (132.0 DNC) 51.0 26.0 2.0 25.0 236.0 104.0
29th 146 Optimist CRO 1133 Palko Aurora (132.0 DNF) 25.0 37.0 33.0 9.0 236.0 104.0 serdülő női
30th 54 Optimist HUN 1335 Arányi Barna SVE ifjúsági Férfi 5.0 43.0 (132.0 DNC) 12.0 45.0 237.0 105.0
31st 6 Optimist HUN 1179 Vladiszavlyev Alexandar SVE ifjúsági Férfi (60.0) 22.0 35.0 9.0 41.0 167.0 107.0
32nd 7 Optimist HUN 1158 Gáborjáni-Szabó Bence SVE serdülő Férfi 34.0 (58.0) 17.0 43.0 19.0 171.0 113.0
33rd 124 Optimist CRO 1078 Sijan Nora CSC 36.0 44.0 11.0 (48.0) 28.0 167.0 119.0 serdülő nő
34th 71 Optimist HUN 1318 Orbán Botond Máté MVM SE ifjúsági Férfi 17.0 35.0 (63.0) 34.0 35.0 184.0 121.0
35th 72 Optimist HUN 961 Odonics Bende Mór MVM SE ifjúsági Férfi 30.0 38.0 (132.0 DNC) 25.0 32.0 257.0 125.0
36th 94 Optimist HUN 341 Kemény Zsombor VVSI serdülő Férfi 48.0 (62.0) 28.0 32.0 20.0 190.0 128.0
37th 60 Optimist HUN 713 Petrányi Botond SVE serdülő Férfi 29.0 27.0 41.0 (42.0) 37.0 176.0 134.0
38th 8 Optimist HUN 148 Kálmán Kornélia SVE serdülő 35.0 24.0 32.0 46.0 (56.0) 193.0 137.0
39th 57 Optimist HUN 1311 Héder Benedek Barna SVE serdülő Férfi (132.0 DNC) 20.0 24.0 64.0 34.0 274.0 142.0
40th 20 Optimist HUN 901 Lackó Dávid BYC serdülő Férfi (55.0) 45.0 30.0 30.0 39.0 199.0 144.0
41st 105 Optimist HUN 714 Kis-Szölgyémi Luca KEREKED serdülő 31.0 (56.0) 56.0 13.0 47.0 203.0 147.0
42nd 49 Optimist HUN 728 Berry Sára PRO SE ifjúsági 51.0 12.0 48.0 (63.0) 44.0 218.0 155.0
43rd 45 Optimist HUN 731 Győrfi Tóth Zsombor PRO SE serdülő Férfi 15.0 46.0 (59.0) 57.0 38.0 215.0 156.0
44th 84 Optimist HUN 1111 Farkas Bence KYC serdülő Férfi (132.0 DNC) 36.0 20.0 50.0 50.0 288.0 156.0
45th 23 Optimist HUN 910 Sellei Bence BYC ifjúsági Férfi 43.0 31.0 40.0 44.0 (132.0 BFD) 290.0 158.0
46th 127 Optimist SVK 17 Malina Alex 10.0 (63.0) 62.0 40.0 48.0 223.0 160.0 serdülő
47th 67 Optimist HUN 12943 Litkey Janka THE-YKA ifjúsági 32.0 39.0 (54.0) 54.0 40.0 219.0 165.0
48th 104 Optimist HUN 704 Kis-Szölgyémi Soma KEREKED serdülő Férfi (132.0 DNC) 23.0 55.0 35.0 53.0 298.0 166.0
49th 68 Optimist HUN 12944 Rutai Tamás THE-YKA serdülő Férfi (132.0 DNF) 50.0 39.0 28.0 54.0 303.0 171.0
50th 42 Optimist HUN 739 Barsi Bálint PRO SE serdülő Férfi (61.0) 59.0 34.0 58.0 22.0 234.0 173.0
51st 95 Optimist HUN 515 Balázs Zétény BSF VK serdülő Férfi 53.0 28.0 52.0 (55.0) 43.0 231.0 176.0
52nd 35 Optimist HUN 130 Buza Borbála SVE serdülő (132.0 DNC) 19.0 31.0 47.0 81.0 310.0 178.0
53rd 87 Optimist HUN 375 Kovács-Buna Botond THE-YKA ifjúsági Férfi 27.0 48.0 49.0 (67.0) 55.0 246.0 179.0
54th 88 Optimist HUN 376 Majoros Balázs THE-YKA serdülő Férfi (132.0 DNC) 85.0 36.0 24.0 42.0 319.0 187.0
55th 59 Optimist HUN 1310 Carra Chiara Lisa SVE serdülő 42.0 (67.0) 60.0 37.0 51.0 257.0 190.0
56th 26 Optimist HUN 717 Borbás Barna BYC ifjúsági Férfi (132.0 DNC) 42.0 61.0 41.0 46.0 322.0 190.0
57th 52 Optimist HUN 733 Fülöp Zsigmond PRO SE ifjúsági Férfi 40.0 52.0 46.0 (70.0) 57.0 265.0 195.0
58th 51 Optimist HUN 735 Fülöp Balázs PRO SE ifjúsági Férfi 28.0 53.0 (65.0) 53.0 62.0 261.0 196.0
59th 140 Optimist ITA 8824 Adornato Antonio (132.0 DNC) 55.0 50.0 45.0 58.0 340.0 208.0 serdülő
60th 132 Optimist SVK 500 Miskov Alexander 11.0 (83.0) 66.0 69.0 66.0 295.0 212.0 serdülő
61st 106 Optimist HUN 701 Juhász Emília KEREKED serdülő (132.0 DNC) 32.0 47.0 62.0 73.0 346.0 214.0
62nd 78 Optimist HUN 962 Simonyi Kristóf MVM SE ifjúsági Férfi 25.0 69.0 44.0 (87.0) 78.0 303.0 216.0
63rd 25 Optimist HUN 711 Borbás Buda BYC serdülő Férfi (132.0 DNC) 40.0 78.0 49.0 59.0 358.0 226.0
64th 100 Optimist HUN 514 Tóth Zelma BSF VK serdülő (132.0 DNC) 75.0 43.0 61.0 49.0 360.0 228.0
65th 141 Optimist ITA 8825 Brancatidecanio Giulia 58.0 47.0 (74.0) 59.0 72.0 310.0 236.0 serdülő nő
66th 97 Optimist HUN 512 Csák Máté Péter BSF VK ifjúsági Férfi 18.0 90.0 67.0 (91.0) 68.0 334.0 243.0
67th 2 Optimist HUN 232 Domonkos Gergely SÉP serdülő Férfi (132.0 DNC) 60.0 77.0 74.0 36.0 379.0 247.0
68th 89 Optimist HUN 377 Bodgál Mihály Emil THE-YKA serdülő Férfi (132.0 DNC) 54.0 76.0 60.0 61.0 383.0 251.0
69th 50 Optimist HUN 730 Rendek Zsombor PRO SE ifjúsági Férfi 47.0 57.0 79.0 71.0 (82.0) 336.0 254.0
70th 22 Optimist HUN 907 Szepessy Anna BYC ifjúsági (132.0 DNC) 72.0 51.0 79.0 52.0 386.0 254.0
71st 77 Optimist HUN 90 Benkő Nóra Krisztina MVM SE ifjúsági (132.0 DNC) 77.0 45.0 75.0 65.0 394.0 262.0
72nd 103 Optimist HUN 511 Vándor Olivér Szilárd BSF VK serdülő Férfi 52.0 64.0 75.0 81.0 (90.0) 362.0 272.0
73rd 79 Optimist HUN 963 Simonyi Levente MVM SE ifjúsági Férfi 50.0 86.0 68.0 (92.0) 70.0 366.0 274.0
74th 131 Optimist SVK 676 Bencekova Sona 45.0 (93.0) 88.0 78.0 64.0 368.0 275.0 serdülő nő
75th 98 Optimist HUN 513 Dubraviczky Péter BSF VK ifjúsági Férfi 16.0 91.0 (100.0) 82.0 88.0 377.0 277.0
76th 17 Optimist HUN 423 Gerstenkorn Tádé SVE serdülő Férfi (132.0 DNC) 79.0 85.0 56.0 83.0 435.0 303.0
77th 80 Optimist HUN 966 Kiss Viktória MVM SE serdülő (132.0 DNC) 76.0 57.0 83.0 87.0 435.0 303.0
78th 148 Optimist CZE 5771 Hála Jan (132.0 DNC) 61.0 73.0 94.0 77.0 437.0 305.0 serdülő
79th 74 Optimist HUN 969 Csáti Fanni MVM SE ifjúsági (132.0 DNC) 65.0 81.0 86.0 74.0 438.0 306.0
80th 82 Optimist HUN 1316 Fehér Boróka MVM SE serdülő (132.0 DNC) 82.0 91.0 66.0 75.0 446.0 314.0
81st 86 Optimist HUN 374 Nagy Réka Dóra THE-YKA serdülő (132.0 DNC) 74.0 86.0 77.0 79.0 448.0 316.0
82nd 1 Optimist HUN 1722 Barti Pius SÉP serdülő Férfi (132.0 DNC) 87.0 99.0 72.0 60.0 450.0 318.0 serdülő
83rd 133 Optimist SVK 12905 Franek Richard 56.0 89.0 82.0 (97.0) 93.0 417.0 320.0 serdülő
84th 3 Optimist HUN 238 Jandl Rómeó SÉP serdülő Férfi (132.0 DNC) 66.0 104.0 80.0 71.0 453.0 321.0
85th 128 Optimist SVK 13142 Mika Viktor (132.0 DNC) 95.0 71.0 96.0 69.0 463.0 331.0 serdülő
86th 107 Optimist HUN 46 Juhász Sámuel András KEREKED serdülő Férfi (132.0 DNC) 73.0 84.0 90.0 86.0 465.0 333.0
87th 129 Optimist SVK 986 Orsula Jakub 54.0 80.0 89.0 113.0 (117.0) 453.0 336.0 serdülő
88th 10 Optimist HUN 170 Neszmélyi Zsófia SVE ifjúsági (132.0 DNC) 88.0 80.0 76.0 96.0 472.0 340.0
89th 142 Optimist ITA 7474 Goso Mattia (132.0 DNC) 70.0 94.0 102.0 76.0 474.0 342.0 serdülő
90th 18 Optimist HUN 49 Gerlits Adrián SVE serdülő Férfi (132.0 DNC) 94.0 92.0 52.0 106.0 476.0 344.0
91st 143 Optimist ITA 9 Manti Morgana (132.0 DNC) 132.0 DNC 83.0 65.0 67.0 479.0 347.0 serdülő nő
92nd 136 Optimist SVK 1000 Krivosudsky Oliver (132.0 DNC) 81.0 95.0 88.0 84.0 480.0 348.0 serdülő
93rd 27 Optimist HUN 913 Szűts Péter BYC serdülő Férfi (132.0 DNC) 71.0 69.0 101.0 108.0 481.0 349.0
94th 85 Optimist HUN 111 Fehérvári Levente KYC serdülő Férfi (132.0 DNC) 100.0 64.0 95.0 91.0 482.0 350.0
95th 28 Optimist HUN 11313 Fehér Zsombor BYC ifjúsági Férfi (132.0 DNC) 98.0 72.0 85.0 97.0 484.0 352.0
96th 109 Optimist HUN 705 Simák Pál Dániel KEREKED serdülő Férfi (132.0 DNC) 78.0 101.0 73.0 100.0 484.0 352.0
97th 130 Optimist SVK 700 Kovanova Barbora 57.0 97.0 106.0 (117.0) 95.0 472.0 355.0 serdülő nő
98th 11 Optimist HUN 1280 Neszmélyi Barnabás SVE serdülő Férfi (132.0 DNC) 104.0 58.0 103.0 92.0 489.0 357.0
99th 135 Optimist SVK 541 Brestovsky Oliver (132.0 DNC) 84.0 111.0 68.0 111.0 506.0 374.0 serdülő
100th 75 Optimist HUN 967 Ugron Hanga MVM SE serdülő (132.0 DNC) 99.0 96.0 84.0 98.0 509.0 377.0
101st 76 Optimist HUN 965 Odonics Lelle MVM SE serdülő (132.0 DNC) 96.0 107.0 89.0 89.0 513.0 381.0
102nd 134 Optimist SVK 331 Pacinova Michaela (132.0 DNC) 103.0 87.0 93.0 101.0 516.0 384.0 serdülő nő
103rd 138 Optimist SVK 275 Vyoral Domikik 59.0 (113.0) 110.0 111.0 110.0 503.0 390.0 serdülő
104th 81 Optimist HUN 802 Kiss Levente MVM SE serdülő Férfi (132.0 DNC) 118.0 70.0 112.0 104.0 536.0 404.0
105th 118 Optimist HUN 198 Buzás Bojta Márton KYC (132.0 DNC) 132.0 DNC 90.0 100.0 85.0 539.0 407.0 serdülő
106th 31 Optimist HUN 131 Szécsényi Ádám BYC serdülő Férfi (132.0 DNC) 114.0 120.0 99.0 80.0 545.0 413.0
107th 65 Optimist HUN 946 Csőregh András THE-YKA serdülő Férfi (132.0 DNC) 102.0 97.0 110.0 109.0 550.0 418.0
108th 73 Optimist HUN 964 Szilvássy Lilla Borbála MVM SE serdülő (132.0 DNC) 111.0 93.0 98.0 120.0 554.0 422.0
109th 30 Optimist HUN 796 Englert Gyula BYC ifjúsági Férfi (132.0 DNC) 110.0 113.0 104.0 99.0 558.0 426.0
110th 91 Optimist HUN 888 Urbán Benedek DVSE serdülő Férfi (132.0 DNC) 116.0 98.0 122.0 94.0 562.0 430.0
111th 16 Optimist HUN 13 Schneider Milán SVE serdülő Férfi (132.0 DNC) 92.0 118.0 106.0 115.0 563.0 431.0
112th 144 Optimist ITA 8 Romeo Giuseppe (132.0 DNC) 105.0 102.0 124.0 107.0 570.0 438.0 serdülő
113th 102 Optimist HUN 516 Vándor Botond Dániel BSF VK serdülő Férfi (132.0 DNC) 108.0 116.0 105.0 114.0 575.0 443.0
114th 15 Optimist HUN 70 Schneider Brúnó SVE serdülő Férfi (132.0 DNC) 120.0 112.0 109.0 103.0 576.0 444.0
115th 110 Optimist HUN 928 Fináczy Panna KEREKED serdülő (132.0 DNC) 101.0 115.0 108.0 121.0 577.0 445.0
116th 44 Optimist HUN 729 Mezey Zalán PRO SE serdülő Férfi (132.0 DNC) 109.0 117.0 115.0 105.0 578.0 446.0
117th 43 Optimist HUN 738 Gazsi Máté PRO SE serdülő Férfi (132.0 DNC) 106.0 105.0 123.0 113.0 579.0 447.0
118th 99 Optimist HUN 518 Kiszely Fábián BSF VK serdülő Férfi (132.0 DNC) 107.0 119.0 120.0 102.0 580.0 448.0
119th 13 Optimist HUN 1170 Komáromy Benedek SVE serdülő Férfi (132.0 DNC) 117.0 103.0 116.0 118.0 586.0 454.0
120th 14 Optimist HUN 1288 Kollár Ádám Krisztián SVE serdülő Férfi (132.0 DNC) 121.0 114.0 107.0 122.0 596.0 464.0
121st 117 Optimist HUN 734 Balogh Boglárka PRO SE (132.0 DNC) 124.0 108.0 118.0 116.0 598.0 466.0 serdülő
122nd 48 Optimist HUN 726 Murányi József PRO SE serdülő Férfi (132.0 DNC) 112.0 123.0 114.0 119.0 600.0 468.0
123rd 64 Optimist HUN 943 Simó András THE-YKA serdülő Férfi (132.0 DNC) 132.0 DNC 109.0 119.0 112.0 604.0 472.0
124th 96 Optimist HUN 172 Berendi Pál BSF VK ifjúsági Férfi (132.0 DNC) 115.0 122.0 121.0 126.0 616.0 484.0
125th 66 Optimist HUN 710 Schannen Miklós Artúr THE-YKA serdülő Férfi (132.0 DNC) 119.0 121.0 127.0 125.0 624.0 492.0
126th 101 Optimist HUN 517 Török Anita BSF VK serdülő (132.0 DNC) 122.0 124.0 125.0 123.0 626.0 494.0
127th 139 Optimist SVK 533 Ladfislav Stolarik (132.0 DNC) 123.0 125.0 130.0 128.0 638.0 506.0 serdülő
128th 145 Optimist CRO 113 Cutrupi AAron (132.0 DNC) 132.0 DNC 126.0 126.0 124.0 640.0 508.0 serdülő
129th 137 Optimist SVK 769 Melis Marek (132.0 DNC) 132.0 DNC 127.0 129.0 127.0 647.0 515.0 serdülő
130th 149 Optimist CZE 223 Hálová Anna (132.0 DNC) 132.0 DNC 132.0 DNC 128.0 132.0 DNC 656.0 524.0 serdülő nő 2009
131st 12 Optimist HUN 128 Tenke Botond Milán SVE serdülő Férfi (132.0 DNC) 132.0 DNC 132.0 DNC 132.0 DNC 132.0 DNC 660.0 528.0

 

 

Sailwave Scoring Software 2.8.5
www.sailwave.com