F.W. Raiffeisen Private Banking Kupa

Balatonföldvár, 2016. június 25-26.

Előzetes eredmény

Asso 99 Fleet

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Rank BowNumber Fleet SailNo Boat HelmName Crew Club Rating R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st 11 Asso 99 133 INFLA DEUS Detre Szabolcs Detre Zsolt, Detre Nándor, Kántás Gyula, Földházi Krisztina, Bárány Zoltán KMPVSE 1.0 1.0 (4.0) 1.0 7.0 3.0
2nd 5 Asso 99 123 PICABO Kovács János Balázs Ambrózy György, Kónya Balázs, Welesz Balázs, Zsombók Imre, Borsos-Szabó Ábris SVE (4.0) 2.0 1.0 3.0 10.0 6.0
3rd 59 Asso 99 143 CSIMBORASSZÓ Fazakas György Meggyes Balázs Gyula, Beck Gergő, Ferenczy Kristóf, Balogh András, Pa TVSK 2.0 6.0 (7.0) 2.0 17.0 10.0
4th 41 Asso 99 134 BMW Sailing Team Vadnai Tamás Fejér Miklós, Huszka Róbert, Kovács András, Nagy Anikó, Botos Bálint ASSO YC 3.0 3.0 (6.0) 4.0 16.0 10.0
5th 2 Asso 99 111 100% Paksi Álmos Nagy Márton, Varga Norbert, Marián Balázs, Homola Szabolcs, Bárány Attila EGIS, EGIS (6.0) 4.0 2.0 5.0 17.0 11.0
6th 24 Asso 99 90 VOODOO Fekete Gábor Galántha György, Nonn László, Forró Krisztián, Durni Pál TVSK (8.0) 5.0 5.0 6.0 24.0 16.0
7th 46 Asso 99 126 EQUILOR Németh Botond Szécsényi Bálint, Márton Péter, Czipó György, Varga Dániel Kristóf, D KEREKED, BYC 7.0 (8.0) 3.0 8.0 26.0 18.0
8th 10 Asso 99 93 OU SALI Csury Zoltán Váradi Gábor, Váradi Márton, Tuss Réka, Kollár Krisztián, Kollár Ádám Krisztián TVSK 5.0 7.0 (8.0) 7.0 27.0 19.0

X-35 Fleet

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Rank BowNumber Fleet SailNo Boat HelmName Crew Club Rating R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st 34 X-35 3501 SZÉLVÉSZ Soós István Szabó Gellért Pál, Szendrődi Csaba, Lehoczky Ádám ALU SE, ALU SE 2.0 3.0 (4.0) 1.0 10.0 6.0
2nd 43 X-35 3504 ADMIRAL-X Vermesy Sándor Czégai Péter, Kutassy László, Frankó Balázs, Vermesy Attila, Erdélyi Zsófi ADMIRAL, ADMIRAL (5.0) 2.0 1.0 3.0 11.0 6.0
3rd 4 X-35 3503 HAM-LET Gerendy Zoltán Kelecsényi Gábor, Kelecsényi Péter, Bartos Zoltán, Aklan György, Vermes Dó BYC, BYC 1.0 4.0 (8.0 OCS) 2.0 15.0 7.0
4th 60 X-35 3506 DoXy Szaxon Róbert Fellegi Béla Zoltán, Pécsváradi Ákos, Major Zoltán, Rauschenberger Miklós, B SVE 3.0 1.0 3.0 (4.0) 11.0 7.0
5th 14 X-35 3505 Pátria Dombrádi Krisztián Vajtai Vajk, Király Zsolt, Nemes Attila, Pozsár Orsolya, Munka Márton, Wei SZSE, SZSE (7.0) 5.0 2.0 5.0 19.0 12.0
6th 8 X-35 35 WESTPORT Bednár Tibor Bednár András Balázs, Mecseki Tamás, Vigh Tamás, Gál Gabriella SVE 4.0 6.0 (8.0 OCS) 6.0 24.0 16.0
7th 32 X-35 3508 MIX Radnóty Zoltán Hódy Gábor Pál, Radnóty Eszter Anna, Radnóty Bálint Artúr, Juhász Zoltán, Bakonyi SVE, SVE 6.0 (7.0) 5.0 7.0 25.0 18.0

Melges 24 Fleet

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Rank BowNumber Fleet SailNo Boat HelmName Crew Club Rating R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st 6 Melges 24 392 STRANGE BREW Ainslie Ian Richard Kis-Szölgyémi Ferenc, Weöres Márta, Kerekes Zsombor KEREKED, KEREKED (2.0) 2.0 1.0 1.0 6.0 4.0
2nd 9 Melges 24 759 SEVEN-FIVE-NINE Csoltó Ákos Büki Zsolt, Weöres Botond, Tomai Balázs DO VSE, DO VSE 1.0 (3.0) 2.0 3.0 9.0 6.0
3rd 13 Melges 24 589 HÓD Bujáky Attila Rácz Levente Csaba, Szellem Balázs, Sváby Tamás TVSK (4.0) 1.0 4.0 2.0 11.0 7.0
4th 62 Melges 24 369 PONENTE Major Miklós Litkey Árpád, Sárdi Richárd, Erdős Miklós BORA 3.0 (7.0 OCS) 3.0 4.0 17.0 10.0
5th 39 Melges 24 373 SYRIUS Tar László Pesti Gábor, Gergely Zsófia, Joó Kristóf Benjamin BORA, BORA 5.0 4.0 5.0 (7.0 DNC) 21.0 14.0
6th 7 Melges 24 767 VÍRUS Baranyai Lajos Fehér György, Kilián Zoltán, Németh Attila József TVSK, TVSK 6.0 (7.0 OCS) 6.0 5.0 24.0 17.0

8m One Design Fleet

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Rank BowNumber Fleet SailNo Boat HelmName Crew Club Rating R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st 28 8m One Design 11 Met.com Pfeningberger András Ziegler János, Czeizel Balázs, Bálint Attila, Szépfy Márton SVE, SVE (1.0) 1.0 1.0 1.0 4.0 3.0
2nd 45 8m One Design 46 VIPER AMERICAN CREW Oroszlán Péter Oroszlán Gábor, Varga Zsolt, Kovács Norbert, Boér Máté András BYC, BYC (2.0) 2.0 2.0 2.0 8.0 6.0
3rd 16 8m One Design 73 Montana Keszthelyi Gábor Nyárády Zoltán, Szabolcs Bence, Ambrus János SZVE (6.0) 4.0 3.0 4.0 17.0 11.0
4th 22 8m One Design 8 NEKEM 8 Erdős Bálint Scholtz Imre, Zámbor András, Jeney András, Szemesi Árpád TVSK, TVSK 4.0 3.0 4.0 (6.0) 17.0 11.0
5th 55 8m One Design 21 Weight Gyenes Ákos Benczúr Máté József, Vigh Dániel, Sármásy Márton TVSK 5.0 5.0 (6.0) 3.0 19.0 13.0
6th 21 8m One Design 65 van Dizájn Drávai István Ruben Mészáros Judit, Drávai Dávid, Kocsis Zsolt, Mészáros Szilárd WIN-D, WIN-D 3.0 (6.0) 5.0 5.0 19.0 13.0
7th 33 8m One Design 90 Krackerjack Potsubay Péter Vincze Zoltán, Ritecz Péter, Horváth Tamás, Surányi Viktor TVSK 7.0 (8.0) 7.0 7.0 29.0 21.0
8th 23 8m One Design 34 ENIGMA Faragó Norbert Faragó László, Faragó Ákos, Szabó Máté, Bayer Zoltán WIN-D (9.0) 7.0 9.0 8.0 33.0 24.0
9th 18 8m One Design 84 EL NINO Kugler Zsolt Juhász Mihály, Nagy Gábor, Skandera Gábor, Koncz Dániel, Szigeti Stacey Dániel KMPVSE, KMPVSE 8.0 (9.0) 8.0 9.0 34.0 25.0
10th 36 8m One Design 75 DÉLI SZÉL Szamosi Viktor Sántha Ádám, Sipeki Tamás, Budai Tóth Csaba FKVE, FKVE (11.0 DNF) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 44.0 33.0

NAU 370 Fleet

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank BowNumber Fleet SailNo Boat HelmName Crew Club Rating R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st NAU 370 3705 Magnum Kurucz Sándor Kurucz Tamás, Pallay Tibor, Keller András, Tóth Krisztián, Dr. Kövári Zoltán, Lám Annamária, Tujder Géza EGIS SE (3.0) 1.0 1.0 1.0 6.0 3.0
2nd NAU 370 3704 Sleepwalker Temesfői Zénó Ganyecz Sára, Horváth Bence, Szemerédi György, Kovács Ádám, Biró Kata, Ruppert Dániel, Temesfői Dominik Compass SC 1.0 2.0 4.0 (6.0 DNC) 13.0 7.0
3rd NAU 370 3709 Nemes Soponyai Géza Lacsny Gergely, Kristóf Péter, Ruják Bálint, Horváth Ede, Süli András, Lázár József, Nemes Tamás, Nemes Csaba KMPVE 2.0 (4.0) 3.0 2.0 11.0 7.0
4th NAU 370 3701 Brain Storm Dr. Bognár László Kiss Máté, Horváth Gyula, Baráth Gábor, Huber Lél, Orbók Ádám, Kisgyörgy Csaba, Tóth Dándor, Temesfői Nadin BYC (4.0) 3.0 2.0 3.0 12.0 8.0
5th NAU 370 3703 Revolution Molnár György Miklós Levente, Nemeskéri Sándor, Pomucz Máté S. Vízügy (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 24.0 18.0

Elliott 770 Fleet

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Rank BowNumber Fleet SailNo Boat HelmName Crew Club Rating R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st 53 Elliott 770 3 NOMÁD Fischer Dezső Kovács Ákos Dániel, Máté Márton TVSK, VSC 1.0 1.0 (5.0) 2.0 9.0 4.0
2nd 40 Elliott 770 7 Bootytime Ugron Gergely Koncz Ádám, Kreizinger András, Heffter Tibor MVM SE, FKVE (9.0 DNC) 3.0 1.0 1.0 14.0 5.0
3rd 37 Elliott 770 28 ASTER Szentirmai Gyula Bödör Gergely, Nagy Tamás BFYC (3.0) 2.0 3.0 3.0 11.0 8.0
4th 44 Elliott 770 35 PEGAZUS Virág Balázs Virág Flóra Anna, Lázár Antónia WIN-D, WIN-D 2.0 4.0 4.0 (5.0) 15.0 10.0
5th 29 Elliott 770 13 UNICORNIS Pilli Gyula Pilli Martina, Sebestyén Gábor, Molnár Zsolt PYC (9.0 DNC) 5.0 2.0 4.0 20.0 11.0
6th 31 Elliott 770 9 ISA PUR Pálinkás Ervin Sándor István Mihály, Tóth Péter MTDSC, MTDSC 5.0 (9.0 DNC) 6.0 6.0 26.0 17.0
7th 57 Elliott 770 5 INVICTUS Gönczöl Zoltán Glatt Andor, Dömötör András FKVE, FKVE 4.0 7.0 7.0 (9.0 DNC) 27.0 18.0
8th 47 Elliott 770 8 PART-Y Nagy Attila Csontos Zoltán, Lábady Ildikó BESE (9.0 DNC) 6.0 9.0 DNC 7.0 31.0 22.0

J24-es Fleet

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Rank BowNumber Fleet SailNo Boat HelmName Crew Club Rating R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st 35 J24-es 4769 Jó24 Szabó Péter Baranyai Zsolt, Soós Attila, Kovács Balázs, Nádasy Gergely KYK VSE, KYK VSE 1.0 3.0 3.0 (6.0) 13.0 7.0
2nd 56 J24-es 5 BIG FIVE Gál Pál Zoltán Pénzes Attila, Polgár Viktória, Bernád Barbara Karolina OMFB, OMFB 3.0 (5.0) 2.0 2.0 12.0 7.0
3rd 50 J24-es 14 Team EUline (ex NordTelekom) Makai Gábor Lokodi Csaba, Scharf Máté, Szalay Tamás, Vigh Máté THE-YKA 2.0 1.0 (7.0) 5.0 15.0 8.0
4th 58 J24-es 5269 DJANGO Hercsel Erik Dávid Júlia, Csollány Csaba, Péter Csaba BYC, BYC 4.0 2.0 (8.0) 4.0 18.0 10.0
5th 38 J24-es 37 J.Bond 037 Sárközy András Rozsnyay Domonkos, Kiss Viktor, Szigeti Maxim Márk, Varjas Sándor SZKE, SZKE (11.0 OCS) 7.0 1.0 3.0 22.0 11.0
6th 15 J24-es 208 J’Korszak-Laurel Farkas Tamás Farkasné Nagy Gabriella, Farkas Viktória, Szőllősy Balázs, Lajos László Gábor WIN-D, WIN-D (7.0) 6.0 6.0 1.0 20.0 13.0
7th 52 J24-es 203 EUPHÉMYA Madarász Tamás Takács Alexandra, Illy István, Spáh Attila Compass (8.0) 4.0 5.0 7.0 24.0 16.0
8th 3 J24-es 1622 JUKEBOX Péter Tamás Kovács Éva, Richter Tamás, Jakab Roland Levente, Kertész Zoltán THE-YKA 6.0 (9.0) 4.0 8.0 27.0 18.0
9th 17 J24-es 109 GONE WITH THE WIND Pethő Szabolcs Molnár Erika, Klenovszki János, Szűcs Adél Dóra, Pósa Tamás WIN-D 5.0 8.0 (9.0) 9.0 31.0 22.0
10th 25 J24-es 1406 a Svájci Likó István Floch Péter, Háhn-Zágon Zsuzsanna GKM SE (11.0 DNC) 10.0 10.0 11.0 DNC 42.0 31.0

Scholtz 22-es Fleet

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Rank BowNumber Fleet SailNo Boat HelmName Crew Club Rating R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st 49 Scholtz 22-es 100 Metálka Majoross Bea Mazányi Eszter, Kola Dániel TVSK, TVSK 1.0 1.0 (2.0) 1.0 5.0 3.0
2nd 42 Scholtz 22-es 39 Aventura Veisz Miklós Veisz Tamás, Veisz Tamás THE-YKA, THE-YKA (2.0) 2.0 1.0 2.0 7.0 5.0
3rd 12 Scholtz 22-es 1803 KISMEDVE Deák Zsolt Bödör Gábor József, Virág László BHSE, BHSE 3.0 3.0 3.0 (5.0) 14.0 9.0
4th 27 Scholtz 22-es 3 TOMBOLÓ Major Zoltán Tóth Gábor, Osztrovszky Nándor KVSE1, KVSE1 (4.0) 4.0 4.0 3.0 15.0 11.0
5th 26 Scholtz 22-es 20 BERKA Imre Ferenc Lak Gergely BFYC, BFYC (6.0) 5.0 5.0 4.0 20.0 14.0
6th 48 Scholtz 22-es 52 Pogány Madonna Molnár Szabolcs István Burian Balázs BFYC 5.0 (6.0) 6.0 6.0 23.0 17.0
7th 51 Scholtz 22-es 131 Catch-22 Mezei Gábor Molnár János TVSK (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 32.0 24.0

Sudár Regatta Fleet

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Rank BowNumber Fleet SailNo Boat HelmName Crew Club Rating R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st 30 Sudár Regatta 155 GÉ. Pál Gaszton Hevesi István, Patta Szilvia TVSK 1.0 (2.0) 2.0 1.0 6.0 4.0
2nd 61 Sudár Regatta 740 PONTILLA Osváth Márton Süli András, Ralovich Dávid SVE (3.0) 1.0 1.0 2.0 7.0 4.0
3rd 20 Sudár Regatta 78 SZÁZ*SZÉP Szörényi Gábor Voltay Géza, Voltayné Varga Magdolna TVSK, TVSK 2.0 (3.0) 3.0 3.0 11.0 8.0
4th 1 Sudár Regatta 100 KÖSZÖNJÜK EMESE Kenézy Csaba György Dihen Zsuzsa GSK, GSK 4.0 (5.0) 5.0 4.0 18.0 13.0
5th 19 Sudár Regatta 46 BANKA Pozsonyi Zoltán Imre Varga Gergely, Gál Andor Viktor BHSE, BHSE (5.0) 4.0 4.0 5.0 18.0 13.0
6th 54 Sudár Regatta 62 ADMIRÁLIS Gacsályi Bertalan Gacsályi Márton, Őri Sándor Péter OSE, OSE (6.0) 6.0 6.0 6.0 24.0 18.0

 

 

Sailwave Scoring Software 2.8.5
www.sailwave.com