Spartacus Vitorlás Egylet

Klub › Történet

Bajnoksági eredmények

A Spartacus Vitorlás Egylet és elodei versenyzoinek dobogós eredményei a Magyar Bajnokságokon a kezdetektol napjainkig

Honvéd Vitorlás Egylet
1950
O yolle 2. hely Fababa Krivátsi Szucs Ádám
Dingi 2. hely Belzebub Rajágh László
Budapesti Honvéd SE Vitorlás Szakosztály
1951
O yolle ifi 1. hely Korbuly László
Kalóz ifi 1. hely Bókay András
Szalonka ifi 3. hely Skublits Miklós
O yolle 2. hely Fababa Krivátsi Szucs Ádám
Szalonka 3. hely Szabolcsi József
Dingi 1. hely Belzebub Rajágh László
1952
O yolle ifi 3. hely Korbuly László
Kalóz ifi 1. hely Bókay András-Kozma Ottó
3. hely Mészáros
Szalonka ifi 1. hely Harmath B – Witzmann
Csillaghajó 2. hely Szemes György
O yolle 1. hely Fababa Krivátsi Szucs Ádám
Kalóz noi 1. hely Túzér Lenkey Maryll – Fejér Zsuzsa
2. hely Bókay Zsuzsa
Kalóz 3. hely Szabolcsi József
Szalonka 1. hely Torpedó Nagy Károly
50-es Cirkáló 1. hely Auróra Konrád Ádám
30-as Cirkáló 3. hely Szabdság II Haán István
Európa 30 2. hely Vörös Zászló(Niobe) Zombory Tamás
1953
O yolle ifi 1. hely Korbuly László
Kalóz ifi 1. hely Mészáros Sándor – Szentklárai
Szalonka ifi 1. hely Regos András – Korbuly Károly
2. hely Harmath – Witzmann
22-es yolle 3. hely Mészáros Gyula
O yolle 1. hely Fababa Krivátsi Szucs Ádám
Kalóz noi 1. hely Túzér Lenkey Maryll – Jákó Judit
2. hely Bókay Zsuzsa – Kozmovszky Edina
3. hely Lipták Zsuzsa – Szabady Tiborné
Kalóz 2. hely Szabolcsi József
Szalonka 2. hely Binder István
3. hely Galambos F.
50-es Cirkáló 2. hely Auróra Konrád Ádám
Európa 30 1. hely Vörös Zászló(Niobe) Zombory Tamás
1954
O yolle ifi 1. hely Fababa Korbuly László
2. hely Fergeteg Hajdu István
Kalóz ifi 1. hely Komszomol Mészáros Gyula – Vázsonyi Sándor
3. hely Partizán Zámbó Aladár – Bartus Miklós
Szalonka ifi 1. hely Torpedó Regos Attila – Korbuly Károly
3. hely Csatár Harmath Béla – Nádrai András
Csillaghajó 3. hely Cassiopeia Kovátsi Szucs Ádám – Schreng Ferenc
Kalóz noi 1. hely Páncélos Bókay Zsuzsa – Kozmovszky Edina
3. hely Túzér Lenkey Maryll – Szánthó Judit
Kalóz 2. hely Repúlö Litkey János – Halmos Lajos
Szalonka 2. hely Riadó Binder István – Dániel Viktor
3. hely Csatár Besse Lajos – Jutasi István
50-es Cirkáló 1. hely Auróra Konrád, Hollai, Pozsgay, Ábrahám, Szabady
Európa 30 2. hely Vörös Zászló(Niobe) Haán István, Bazsó, Nagy
1955
O yolle ifi 1. hely Fababa Hajdu István
Kalóz ifi 2. hely Kúszvágócsér Gömöry Pál – Litkey Balázs
O yolle 1. hely Fababa Hajdu István
Kalóz nöi 1. hely Bókay Zsuzsa – Bókay Katalin
2. hely Horváth M. – Dolesch Ivánné
Szalonka 3. hely Fantom Regös Attila – Korbuly Károly
Dingi 1. hely Elektrom Peremartoni Nagy Sándor
Európa 30 2. hely Vörös Zászló(Niobe) Korbuly László
1956
O yolle ifi 1. hely Zámbó Aladár
Szalonka ifi 3. hely Ember Károly – Chatel Péter
Csillaghajó 2. hely Bókay András – Toldi
O yolle 1. hely Hajdu István
Kalóz nöi 1. hely Bókay Zsuzsa – Nádrai Ágnes
3. hely Árbocz Eszter – Szabady Tiborné
Kalóz 1. hely Szabolcsi József – Lugosi György
Szalonka 3. hely Regös Attila – Dániel Viktor
50-es cirkáló 1. hely Káma Tóth Kálmán- Szopkó – Tóthné – Hampel
2. hely King-Kong Hollay M -Benedek -Ember K .-Ember S
Építők Vitorlás Egyesület
1957
O yolle ifi 2. hely Ölveczky Miklós
3. hely Biacs Péter
Kalóz ifi 1. hely Litkey Balázs – Szigeti Imre
Csillaghajó 3. hely Telegdy István – Jutassy István
O yolle 1. hely Hampel Antal
2. hely Hajdu István
Kalóz nöi 1. hely Horváth Margit – Nádray Ágnes
Kalóz 1. hely Szabolcsi József – Lugosi György
Ö.vont yolle 1. hely Albatrosz Szendrö István
1958
O yolle ifi 2. hely Ribiánszky József
Kalóz ifi 1. hely Litkey Balázs – Szigeti Imre
2. hely Bartos Dénes – Jakab Simon
Finn 2. hely Hampel Antal
O yolle 1. hely Hajdu István
Kalóz 1. hely Gömöry Pál – Gömöry Péter
3. hely Kompolthy Tivadar – Kiss István
Szalonka 2. hely Regös Attila – Ribiánszky József
50-es cirkáló 1. hely Auróra Kökuti Dénes
Európa 30-as 1. hely Niobe Konrád Ádám
Muvész SE Vitorlás szakosztály
1959
O yolle ifi 3. hely Ember Károly
Kalóz ifi 1. hely Bartos Dénes – Jakab Simon
2. hely Biacs Péter – Gereben Gábor
Csillaghajó 1. hely Telegdy István – Jutassy István
3. Hely Gosztonyi András – Komlós Béla
O yolle 3. hely Hampel Antalné
Kalóz 3. hely Pallás Gyula – Biacs Péter
50-es cirkáló 1. hely Auróra Kökuthy Dénes
30-as cirkáló 3. hely Béke Kiss László
Európa 30-as 1. hely Niobe Konrád Ádám
1960
Kalóz ifi 1. hely Bartos Dénes – Gereben Péter
2. hely Szentpéteri Ádám – Bartos Miklós
Csillaghajó 2. hely Gosztonyi András – Komlós Béla
Dragon 2. hely Konrád Ádám
Kalóz nöi 2. hely Komlós Béláné – Medvei Túnde
3. hely Telegdy istvánné – Hajdu Erzsébet
Kalóz 1. hely Pallás Gyula – Kiss István
Ö.vont tokes. 3. hely Szinte László – Gömöry Pál
1961
Kalóz ifi 1. hely Gereben Péter – Patonai Dénes
2. hely Szentpéteri Ádám – Bartos Miklós
3. hely Cseke András – Kodolányi László
Rep.hollandi 1. hely Gömöry Pál – Lugosi György
Csillaghajó 1. hely Telegdy István – Jutassy István
2. hely Gosztonyi András – Komlós Béla
Dragon 3. hely Konrád Ádám – Ciglány Flórisné – Flórné
Kalóz nöi 1. hely Komlós Béláné – Telegdy Miklósné
2. hely Telegdy Istvánné – Hajdu Erzsébet
3. hely Hampel Antalné – Klosz Ágnes
Kalóz 1. hely Komlós Béláné – Telegdy Miklósné
2. hely Pallás Gyula – Olt János
3. hely Szentpéteri Ádám – Bartos Miklós
Moly 3. hely ifj. Kiszely Pál
1962
Kalóz ifi 1. hely Szentpéteri Ádám – Bartos Miklós
Moly ifi 3. hely ifj. Kiszely Pál
Rep.hollandi 1. hely Gömöry Pál – Lugosi György
Csillaghajó 2. hely Telegdy István – Ribánszky József
3. hely Gosztonyi András – Komlós Béla
Kalóz nöi 1. hely Komlós Béláné – Hajdu Erzsébet
3. hely Telegdy Istvánné – Tamási Piroska
Kalóz 1. hely Chatel Péter – Kiss István
Európa 30-as 1. hely Szigeti József
Budapesti Spartacus SC Vitorlás Szakosztály
1963
Kalóz ifi 1. hely Szentpéteri Ádám – Kodolányi László
3. hely Gereben Péter – Széchy
Moly ifi 1. hely Kuncz Gábor
Rep.hollandi 2. hely Gömöry Pál – Lugosi György
Csillaghajó 1. hely Telegdy István – Molnár Albin
Kalóz nöi 1. hely Komlós Béláné – Hajdu Erzsébet
3. hely Telegdy Istvánné – Jákó Judit
Kalóz 1. hely Chatel Péter – Kiss István
3. hely Gereben Péter – Gereben Gábor
Dragon 1. hely Konrád Ádám
1964
Kalóz ifi 1. hely Gereben Péter – Martinyi Aladár
2. hely Gereben Gábor – Boronkay Antal
Rep. hollandi 3. hely Szentpéteri Ádám – Cseke András
Csillaghajó 2. hely Telegdy István – Molnár Albin
Finn 3. hely Hampel Antal
Kalóz nöi 2. hely Hampel Antalné – Hatlackay Erzsébet
Kalóz 2. hely Gömöry Péter – Patonai Dénes
30-as cirkáló 3. hely Kabala Dán László
1965
Kalóz ifi 1. hely Gereben Gábor – Martinyi Aladár
2. hely Bölöni Péter – Gémesi Károly
Rep. hollandi 1. hely Gömöry Pál – Izsák Szabolcs
Csillaghajó 2. hely Telegdy István – Molnár Albin
Kalóz nöi 1. hely Komlós Béláné – Árkay Tünde
3. hely Hampel Antalné – Hatlackay Erzsébet
Kalóz 1. hely Gereben Gábor – Mihályi László
30-as cirkáló 3. hely Kabala Dán László
1966
Finn ifi 2. hely Regöczy Gábor
Kalóz ifi 3. hely Erdélyi Béla – Kerekes Sándor
Moly ifi 2. hely Banovich Tamás
Rep. hollandi 1. hely Gömöry Pál – Izsák Szabolcs
2. hely Szentpéteri Ádám – Selley Gusztáv
Csillaghajó 1. hely Telegdy István – Ribiánszky József
2. hely Gereben Gábor – Bányai István
Kalóz nöi 1. hely Hampel Antalné – Hajdu Erzsébet
2. hely Komlós Béláné – Árkay Tünde
1967
Finn ifi 1. hely Regöczy Gábor
Rep. hollandi 1. hely Gömöry Pál – Izsák Szabolcs
Csillaghajó 1. hely Gosztonyi András – Holovits György
3. hely Telegdy István – Ribiánszky József
Dragon 1. hely Örvényes Pallás Gyula – Komlós Béla – Renczes Ferenc
Kalóz nöi 1. hely Hampel Antalné – Hatlaczky Erzsébet
2. hely Komlós Béláné – Árkay Tünde
Kalóz 2. hely Hegymegi László – Bartos Miklós
3. hely Patonai Dénes – Martinyi Aladár
1968
Finn ifi 1. hely Bánkuty Béla
2. hely Banovich Tamás
Kalóz ifi 2. hely Fäller Károly – Holovits Tamás
Rep. hollandi 2. hely Gömöry Pál – Izsák Szabolcs
Csillaghajó 1. hely Gosztonyi András – Holovits György
3. hely Telegdy István – Ribiánszky József
Dragon 3. hely Örvényes Pallás Gyula – Komlós Béla – Renczes Ferenc
Kalóz nöi 1. hely Hampel Antalné- Ujhelyi Rita
3. hely Telegdy Istvánné – Tokés Emoke
1969
Finn ifi 1. hely Hillier József
Kalóz ifi 1. hely Hampel Márta – Korig Zsuzsa
3. hely Konrád Tamás – Holovits Tamás
Csillaghajó 1. hely Gosztonyi András – Holovits György
2. hely Telegdy István – Ribiánszky József
Dragon 1. hely Örvényes Pallás Gyula – Komlós Béla – Renczes Ferenc
Kalóz nöi 2. hely Hampel Antalné – Ujhelyi Rita
1970
Finn jun. 1. hely Banovich Tamás
2. hely Bánkuty Béla
Kalóz jun. 3. hely Horváth István – Kuba Zoltán
Csillaghajó 1. hely Gereben Gábor – Boronkay Antal
2. hely Gosztonyi András – Holovits György
3. hely Telegdy István – Mózes Mihály
Dragon 2. hely Gömöry Pál – Komlós Béla – Konrád Ádám
1971
Fiin jun. 1. hely Hillier József
2. hely Banovich Tamás
Kalóz ifi 3. hely Bóna Gábor – Szépfy Tibor
Csillaghajó 1. hely Gosztonyi András – Holovits György
2. hely Gereben Gábor – Boronkay Antal
Dragon 2. hely Konrád Ádám – Gömöry Pál – Horváth László
1972
Finn jun. 1. hely Hillier József
Rep. hollandi 1. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
Csillaghajó 1. hely Gosztonyi András – Holovits György
2. hely Gereben Gábor – Boronkay Antal
3. hely Fäller Károly – Holovits Tamás
Dragon 2. hely Örvényes Pallás Gyula – Renczes Ferenc- Gereben Péter
1973
Finn jun 3. hely Kurimai Péter
Kalóz ifi 3. hely Bóna Gábor – Szépfy Tibor
Rep. hollandi 1. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
Kalóz 1. hely Horváth István – Száva György
Dragon 1. hely Ribánszky József – Horváth László -Dániel Viktor
Csillaghajó 1 hely Gosztonyi András – Homonnay Botond
2. hely Fäller Károly – Holovits Tamás
3. hely Gereben Gábor – Boronkay Antal
1974
Finn jun. 3. hely Tenke Tibor
Kalóz ifi 1. hely Bóna Gábor – Szépfy Tibor
Optimist 1. hely Dániel Gábor
Rep. hollandi 1. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
470-es 1. hely Horváth István – Horváth László
Finn 2. hely Gero András
Dragon 3. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt -Fekete Antal
Csillaghajó 1. hely Fäller Károly – Holovits Tamás
2. hely Erdélyi Béla – Ujhelyi András
3. hely Telegdy István – Hidasy László
1975
Optimist 2. hely Huszár Zsolt
Rep. hollandi 1. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
Csillaghajó 1. hely Telegdy István -Holovits György
2. hely Erdélyi Béla – Ujhelyi András
3. hely Fäller Károly – Holovits Tamás
470-es 2. hely Fináczy György – Ambrózy György
Dragon 2. hely Cseke András – Dániel Viktor – Regoczy Gábor
1976
Moly serd. 2. hely Nagy Zsolt
Rep. hollandi 1. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
Csillaghajó 1. hely Telegdy István – Füredi Gyula
2. hely Erdélyi Béla – Ujhelyi András
3. hely Gereben Gábor – Boronkai Antal
Kalóz 2. hely ifj Konrád Ádám – Holovits Tamás
Dragon 3. hely Ribiánszky József – Komlós Béla – Fekete Antal
1977
470-es jun 1. hely Pomucz Tamás – Aranyos Béla
Cadet serd. 2. hely Soltész Miklós- Molnár Pál
Optimist serd 1. hely Ziegler János
Rep. hollandi 1. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
Csillaghajó 1. hely Holovits György – Holovits Tamás
2. hely Telegdy István – Telegdy Zsolt
3. hely Gereben Gábor – Száva György
470-es 1. hely Fináczy György – Ambrózy György
Dragon 2. hely Ziegler János – Marton István – Kardos Antal
Kalóz noi 2. hely Csillag Katalin – Regoczy Beáta
1978
470-es jun 1. hely Pomucz Tamás – Aranyos Béla
Kalóz ifi 2. hely Soltész Miklós – Czeizel Balázs
Cadet ifi 2. hely Huszár Zsolt – Czeizel Balázs
Cadet serd. 1. hely Szalontai János – Péchy László
3. hely Forintos Róbert – Tövisi András
Optimist serd 1. hely Ziegler János
2. hely Szalontai Gergely
Rep. hollandi 2. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
Csillaghajó 1. hely Holovits György – Holovits Tamás
2. hely Gereben Gábor – Pataky Péter
Dragon 3. hely Ziegler János – Kardos Antal – Ujhelyi András
470-es 1. hely Bóna Gábor – Szépfy Tibor
2. hely Fináczy György – Ambrózy György
Kalóz noi 1. hely Csillag Katalin – Szabady Piroska
1979
Finn ifi 3. hely Ognyenovics Nikola
Cadet serd. 3. hely Szalontai Tamás – Péchy László
Rep. hollandi 1. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
2. hely Tuss Miklós – Kardos Antal
Csillaghajó 1. hely Holovits György – Holovits Tamás
3. hely Konrád Tamás – Holovits István
Dragon 3. hely Ziegler János – Ribiánszky Gábor – Marton István
470-es 3. hely Bóna Gábor – Horváth László
Finn 2. hely Tenke Tibor
Kalóz noi 1. hely Csillag Katalin – Babics Ágnes
1980
470-es jun 2. hely Soltész Miklós – Czeizel Balázs
Cadet ifi 3. hely Szalontai Gergely – Csury Zoltán
Optimist serd 2. hely Mihalovics Zsolt
Rep. hollandi 1. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
3. hely Tuss Miklós – Kardos Antal
Csillaghajó 1. hely Holovits György – Holovits Tamás
3. hely Telegdy István – Kurimay Tamás
Kalóz noi 1. hely Csillag Katalin – Babics Ágnes
470-es 3. hely Pomucz Tamás – Szépfy Tibor
1981
Cadet ifi 3. hely Ziegler János – Budai Ákos
Rep. hollandi 2. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
Csillaghajó 1. hely Gereben Gábor – Pataky Péter
2. hely Konrád Tamás – Mátray József
Kalóz noi 1. hely Csillag Katalin – Babics Ágnes
1982
Finn jun 3. hely Ognyenovics Nikola
Rep. hollandi 1. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
2. hely Pomucz Tamás – Czeizel Balázs
Csillaghajó 2. hely Konrád Tamás – Mátray József
3. hely Gereben Gábor – Pataky Péter
Kalóz noi 1. hely Csillag Katalin – Babics Ágnes
1983
Optimist serd 1. hely Majthényi Szabolcs
Rep. hollandi 1. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
3. hely Pomucz Tamás – Czeizel Balázs
Csillaghajó 2. hely Konrád Tamás – Mátrai József
3. hely Tenke Tibor – Heckenast Péter
Kalóz noi 1. hely Csillag Katalin – Babics Ágnes
1984
Cadet serd 3. hely Rényi Vámos Ferenc – Szalontai Gergely
Optimist 2. hely Majthényi Szabolcs
Rep. hollandi 1. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
2. hely Pomucz Tamás – Czeizel Balázs
Csillaghajó 2. hely Gereben Gábor – Pataky Péter
3. hely Konrád Tamás – Mátrai József
Kalóz noi 1. hely Csillag Katalin – Aszalos Anikó
1985
470-es jun 3. hely Mészáros Attila – Gacs János
Finn ifi 2. hely Tövösi András
420-as ifi 3. hely Kardos Antal – Oláh Csaba
Moly ifi 2. hely Majthényi Zsombor
Cadet serd. 2. hely Rényi Vámos Ferenc – Veto Gábor
Rep. hollandi 1. hely Pomucz Tamás – Gáborjáni Szabó Gábor
Soling 3. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt – Bakos Tamás
Csillaghajó 2. hely Gereben Gábor – Szépfy Tibor
3. hely Tenke Tibor – Heckenast Péter
Kalóz noi 1. hely Csillag Katalin – Aszalos Anikó
E 30-as 2. hely Nagymágus Ambrózy György – Gacs János – Szentiványi István
Összevont 1. hely Pendragon Bakos Tamás – Detre Zsolt – Detre Zsoltné – Szegedi Ágota
1986
S yolle ifi 2. hely Majthényi Zsombor
Cadet ifi 1. hely Majthényi Szabolcs – Veto Gábor
Rep. hollandi 2. hely Pomucz Tamás – Hajtó Gábor
3. hely Gáborjáni Szabó Gábor – Czeizel Balázs
Csillaghajó 2. hely Tenke Tibor – Gerstenkorn Román
3. hely Szépfy Tibor – Szilágyi Imre
Kalóz noi 1. hely Csillag Katalin – Aszalos Anikó
Összevont 1. hely Pendragon Bakos Tamás – Detre Zsolt – Detre Zsoltné – Szegedi Ágota
1987
Cadet ifi 2. hely Rényi Vámos Ferenc – Békés Miklós.
Optimist serd. 3. hely Kovács András
Rep. hollandi 1. hely Pomucz Tamás – Argay Béla
2. hely Gáborjáni Szabó Gábor – Czeizel Balázs
3. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
Soling 3. hely Bóna Gábor – Zoltai Ferenc – Endrédy Marcell
Csillaghajó 1. hely Tenke Tibor – Heckenast Péter
470-es 3. hely Varga Attila – Szalontai Gergely
Kalóz ifi 3. hely Stankovics Tamás – Holovits Huba
Kalóz noi 1. hely Csillag Katalin – Aszalos Anikó
Össz.vont 2. hely Bakos Tamás – Szegedi Ágota – Detre Zsolt
1988
Kalóz ifi 3. hely Stankovics Tamás – Holovits Huba
420 ifi 2. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
3. hely Rényi Vámos Ferenc – Szalontai Ábel
Cadet serd. 1. hely Holovits Csaba – Pocze Ádám
2. hely Békés Miklós – Katrenák Márk
3. hely Németh Iván – Tóth Tamás
Rep. hollandi 2. hely Pomucz Tamás – Argay Béla
3. hely Detre Szabolcs – Detre Zsolt
Csillaghajó 2. hely Gereben Gábor – Szuts Péter
3. hely Tenke Tibor – Heckenast Péter
470-es 2. hely Varga Attila – Szalontai Gergely
420-as 1. hely Majthényi Szabolcs – Rényi Vámos Ferenc
S-yolle 3. hely Majthényi Zsombor
E-30-as 1. hely Nagymágus Ambrózy György – Marton István – Ujhelyi András
AX 3. hely Borea Bóna Gábor – Zoltai Ferenc – D’Albini Andrea
Sudár 1. hely Levendulás Csillag Katalin – Szuts Péter – Detre Zsolt
Spartacus Ifjusági Vitorlás Club
1989
470 jun. 3. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
420 ifi 2. hely Majthényi Szabolcs – Veto Gábor
Rep. hollandi 3. hely Pomucz Tamás – Argay Béla
470-es 3. hely Varga Attila – Csury Zoltán
AX 3. hely Borea Bóna Gábor – Zoltai Ferenc – D’Albini Andrea
Sudár 2. hely Levendulás Csillag Katalin – Szuts Péter – Detre Zsolt
Spartacus Vitorlás Egylet
1990
420 ifi 2. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
Cadet ifi 2. hely Németh Iván – Zaránd Miklós
Rep. hollandi 1. hely Pomucz Tamás – Argay Béla
Csillaghajó 1. hely Holovits György – Holovits Huba
Sudár 3. hely Levendulás Csillag Katalin – Szuts Péter – Mészáros Ákos
1991
470 jun. 1. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
3. hely Gereben Márton – Gereben Péter
Rep. hollandi 1. hely Pomucz Tamás – Argay Béla
3. hely Kardos Antal – Polgár Csaba
Csillaghajó 3. hely Haranghy Csaba – Lénárt Ákos
470-es 2. hely Rényi Vámos Ferenc – Csury Zoltán
3. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
E-30-as 2. hely Nagymágus Ambrózy György – Kovács János – Litkey Farkas
AX 3. hely Borea Bóna Gábor – Zoltai Ferenc – D’Albini Andrea
1992
470 junior 2. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
420 ifi 1. hely Gereben Péter – Kovács Dániel
Cadet serd. 2. hely Alibán András – Alibán Gábor
3. hely Galántha Gergely – Galántha Péter
Rep. hollandi 2. hely Pomucz Tamás – Somogyi Tamás
Csillaghajó 3. hely Haranghy Csaba – Lénárt Ákos
470-es 2. hely Rényi Vámos Ferenc – Csury Zoltán
50-es cirk. 1. hely Vector Szentiványi András – Mészáros Ákos – Tobak Gábor
AX 2. hely Borea Bóna Gábor – Zoltai Ferenc – D’Albini Andrea
1993
470 junior 1. hely Németh Iván – Regéczi Balázs
Cadet ifi 2. hely Ignácz Károly – Álló Bence
Cadet serd. 2. hely Ujhelyi Miklós – Szépfy Zsombor
3. hely Alibán Gábor – Alibán Dénes
Rep. hollandi 1. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
3. hely Gáborjáni Szabó Gábor – Pfeningberger András
Csillaghajó 1. hely Haranghy Csaba – Komm András
470-es 2. hely Gereben Márton – Gereben Péter
50-es cirk. 3. hely Vector Szentiványi András – Mészáros Ákos – Ninausz Péter – Tobak Gábor – Kovács András
AX 2. hely Borea Bóna Gábor – Zoltai Ferenc – D’Albini Andrea
Regina 1. hely Pendragon Bakos Tamás
1994
420 ifi 2. hely Ignácz Károly – Zaránd Kornél
Cadet serd. 1. hely D’Albini András – Álló Bálint
2. hely Alibán Gábor – Álló Bence
Rep. hollandi 1. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
2. hely Gáborjáni Szabó Gábor – Pfeningberger András
Csillaghajó 2. hely Haranghy Csaba – Komm András
AX 1. hely Borea Bóna Gábor – Zoltai Ferenc – D’Albini Andrea
BX 2. hely Sprinta Kádár Gábor – Solti Péter – Kovács Zsófia
*B. B. 2. hely Majthényi Szabolcs
* = Bajnokok Bajnoksága
1995
470 jun 2. hely Németh Iván – Kovács Dániel
420 ifi 2. hely Ignácz Károly – Galántha Péter
Cadet serd. 1. hely D’Albini András – Álló Bálint
Optimist serd 1. hely Szépfy Zsombor
Rep. hollandi 1. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
2. hely Gáborjáni Szabó Gábor – Pfeningberger András
Csillaghajó 2. hely Haranghy Csaba – Komm András
AX 1. hely Borea Bóna Gábor – Zoltai Ferenc – D’Albini Andrea
BX 2. hely Sprinta Kádár Gábor – Solti Péter – Németh Antónia
1996
470 jun 3. hely Ignácz Károly – Galántha Péter
Cadet ifi 2. hely D’Albini András – Álló Bálint
Optimist 1. hely Szépfy Márton
Rep. hollandi 1. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
2. hely Gáborjáni Szabó Gábor – Pfeningberger András
3. hely Kardos Antal – Polgár Csaba
Csillaghajó 2. hely Haranghy Csaba – Komm András
50-es cirk 3. hely Kaláris Ambrózy György – Tobak Gábor
BX 2. hely Kéttucat Kádár Gábor – Horváth István – Forintos Róbert
3. hely Royal Flush Solti Péter – Koródi Gergely – Torjai Péter
1997
470 jun 3. hely Ignácz Károly – Galántha Péter
Cadet ifi 3. hely D’Albini András – Kovács Réka
Cadet serd 3. hely Szépfy Zsombor – Szakács Péter
Rep. hollandi 1. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
2. hely Gáborjáni Szabó Gábor – Pfeningberger András
3. hely Ziegler János – Hajtó Gábor
Csillaghajó 2. hely Ujhelyi András – Visy László
3. hely Erdélyi Dániel – Szalontai Ábel
1998 Hiányos!!!
Repülo Hollandi 1. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
2. hely Gáborjáni Szabó Gábor – Pfeningberger András
3. hely Galántha Gergely – Tímár Péter
470-es 3. hely Németh Iván – Kovács Dániel
1999
Repülo Hollandi 1. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
2. hely Gáborjáni Szabó Gábor – Pfeningberger András
3. hely Galántha Gergely – Timár Péter
Csillaghajó 2. hely Haranghy Csaba – Komm András
3. hely Gereben Gábor – Szépfy Zsombor
470-es 1. hely Németh Iván – Kovács Dániel
470-es junior 2. hely Ujhelyi Miklós – Majthényi Mátyás
Ötvenes cirkáló 1. hely Kovács János Balázs dr., Ambrózy György,
Kézai Zsolt, Faragó Gábor, Lados János
420-as 1. hely D’Albini András – Szépfy Zsombor
Kalóz ifi 3. hely Demjén Péter – Torjai Dávid
2000
Csillaghajó 1. hely Tenke Tibor – Bendicsek József
2. hely Gereben Gábor – Kövesdi Zsolt
3. hely Forintos Róbert – Horváth István dr.
Repülo Hollandi 1. hely Gáborjáni Szabó Gábor – Pfeningberger András
2. hely Galántha Gergely – Galántha György
3. hely Kardos Antal – Polgár Csaba Dr
470-es 3. hely Gereben Márton – Gereben Péter
470 junior 1. hely Ujhelyi Miklós – Szakács Péter
3. hely Szépfy Márton – Álló Bence
8m OD 2. hely Pfeningberger András – Stankovics Tamás
Czeizel Balázs – Hajtó Gábor Dr.
YS I. 1. hely Bóna Gábor Dr. – Zoltai Ferenc
420-as 1. hely D’Albini András – Szépfy Zsombor
2001 (hiányos!!!)
Repülo Hollandi 1. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
2. hely Galántha Gergely – Galántha György
3. hely Gáborjáni Szabó Gábor – Pfeningberger András
49er 1. hely Ujhelyi Gáspár Miklós – Majthényi Mátyás
2. hely Hamrák Péter – Kovács Dániel
3. hely Szépfy Márton – Álló Bence
Csillaghajó 1. hely Forintos Róbert – Szuts Péter
2. hely Szalontai Ábel
3. hely Tenke Tibor – Bendicsek József
470-es junior 1. hely D’Albini András – Szépfy Zsombor
420-as 2. hely Vigh András – Kalavszky Márton
2002
Repülo Hollandi 1.hely Majthényi Szabolcs – Peter van Koppen
2.hely Kardos Antal – Polgár Csaba Dr
3.hely Galántha Gergely – Galántha György
Csillaghajó 2.hely Tenke Tibor – Bendicsek József
3.hely Forintos Róbert – Horváth István Dr.
49es 2.hely Hamrák Péter – Sükösd Balázs
3.hely Németh Iván – Körtvélyesi Miklós
Ötvenes cirkáló 2.hely Kaláris Bóna Gábordr. – Ambrózy György
Kézai Zsolt – Faragó Gábor – Lados János
420-as 1.hely Vigh András – Kalavszky Márton
OP serdülo 2.hely Nagy Péter
Laser Ifi 1.hely Ambrózy Péter
2003
Repülo Hollandi 1.hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
2.hely Gáborjáni Szabo Gábor – Pfeningberger András
3.hely Galántha Gergely – Polgár Csaba dr.
Csillaghajó 1.hely Gereben Márton – Gereben Péter
2.hely Tenke Tibor – Bendicsek József
3.hely Forintos Róbert – Horváth István dr.
49es 2.hely Hamrák Péter – Sükösd Balázs
3.hely Ujhelyi Miklós – Majthényi Mátyás
470-esjunior 1.hely Szépfy Márton – Szépfy Zsombor
420-as 1.hely Kovács Réka – Perjés Bálint
2.hely Vigh András – Vigh Réka
Laser radiál 3.hely Ambrózy Péter
2004
470-es 3.hely D’Albini András – Szépfy Zsombor
470-es junior 3.hely Vigh András – Kalavszky Márton
Laser ifi 3. hely Ambrózy Péter
FD 1.hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
2.hely Gáborjáni Szabó Gábor – Pfeningberger András
3.hely Ziegler János – dr Hajtó Gábor
Star 1.hely Tenke Tibor – Bendicsek József
2.hely Gereben Márton – Gereben Péter
3.hely Bánkuty Gábor – Galántha György
49er 1.hely Újhelyi-Gáspár Miklós – Majthényi Mátyás
3.hely Szépfy Márton – Sükösd Balázs
420 3.hely Soltész Orsolya – Pusztai Anna
Optimist 1.hely Mátyás Viktor
Összevont cirkáló 2.hely Nemere II dr Bóna Gábor;
Zoltai Ferenc, Ambrózy György, Giber János, D’Albini András, Ganszky Miklós, Szalontai Ábel, Forintos Róbert, dr Tobak Gábor
8mOD 1.hely Pfeningberger András
Ziegler János, Czeizel Balázs, Bálint Attila, dr Hajtó Gábor
Sudár Regatta 3.hely Öreg legénység: Békés Miklós
Yardstick II. 2.hely Pikkász legénység: Alibán András
2005
49-er 1.hely Németh Iván – Körtvélyesi Miklós
2.hely Ujhelyi-Gáspár Miklós – Majthényi Mátyás
8mOD 1.hely Majthényi Szabolcs – Kalavszky Márton – Demjén Albert
2.hely Pfeningberger András – Czeizel Balázs – Bálint Attila – Ziegler János – Hajtó Gábor
Összevont cirkáló 2. hely Nemere II dr Bóna Gábor – Zoltai Ferenc – Giber János – Kézai Zsolt – Lados János
40-es cirkáló 1.hely Rosa legénység: Bakóczy Róbert
Kalóz 1.hely Toronyi Bence – Békés Miklós
420 felnott 1.hely Bakóczy Róbert – Joó Kristóf
470 2.hely D’Albini András – Szépfy Zsombor
Star 1.hely Tenke Tibor – Bendicsek József
2.hely Gereben Márton – Gereben Péter
3.hely Haranghy Csaba – Komm Péter András
FD 1.hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
2.hely Gáborjáni Szabó Gábor – Pfeningberger András
Optimist 1.hely Vigh Tamás
470 junior 1.hely Vigh András – Perjés Bálint
2006
FD 1.hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
2.hely Ziegler János – dr Hajtó Gábor
3.hely Kardos Antal – dr Polgár Csaba
420 1.hely Bakóczy Róbert – Joó Kristóf
Optimist 3.hely Vigh Tamás
49er 1.hely Ujhelyi-Gáspár Miklós – Majthényi Mátyás
2.hely Németh Iván – Körtvélyesi Miklós
3.hely legénység: Sükösd Balázs
8mOD 1.hely Lombard Majthényi Szabolcs – Demjén Albert – Kalavszky Márton
2.hely Raiffeisen.hu Pfeningberger András – Czeizel Balázs – Bálint Attila – Ziegler János – Hajtó Gábor
Asso 99 1.hely Fantomasso Majthényi Szabolcs – Alibán András
50-es cirkáló 3.hely Kaláris Erdélyi Béla – Erdélyi Sebestén – Lados János – Kézai Zsolt – Torjai Péter
40-es cirkáló 3.hely Rosa mocó: Bakóczy Róbert
Összevont cirkáló 1.hely Sirocco legénység: Zentai István
2. hely Nemere II dr Bóna Gábor – Forintos Róbert – Zoltai Ferenc – Giber János
420 felnott 2. hely Bakóczy Róbert – Joó Kristóf
470 2. hely Vigh András – Perjés Bálint
Laser ifi 3. hely Zentai Zoltán
Star 1. hely Tenke Tibor – Bendicsek József
2. hely Gereben Márton – Gereben Péter
2007
470 1. hely Bakóczy Róbert – Joó Kristóf
470 3. hely Vigh András – Perjés Bálint
49er 1. hely Németh Iván – Körtvélyesi Miklós
2. hely Ignácz Károly – Gereben Mátyás
Star 1. hely Tenke Tibor – Bendicsek József
2. hely Haranghy Csaba – Komm András
FD 1. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
2. hely Gáborjáni Szabó Gábor – Argay Béla
3. hely Kardos Antal – dr Polgár Csaba
470 junior 2. hely Bakóczy Róbert – Joó Kristóf
420 1. hely Bakóczy Róbert – Joó Kristóf
420 3. hely Vigh Réka – Kiss Zora
8mOD 1. hely Zerge legénység: D’Albini András – Szépfy Zsombor
2. hely Lombard Majthényi Szabolcs – Demjén Albert – Kalavszky Márton
Asso 99 3. hely Fantomasso Majthényi Szabolcs – Alibán András
Összevont cirkáló 1. hely Sirocco legénység: Zentai István
2. hely Nemere II dr Bóna Gábor – Zoltai Ferenc – Giber János
Scholtz 22 2. hely Bilfinger Berger legénység: Alibán András
Sudár Regatta 2. hely Blue Jay Bánkuty Gábor – Galántha György – Magyar László – Bálint Péter
2008
470 2. hely Vigh András – Perjés Bálint
3. hely D’Albini András – Szörényi Ádám
49er 1. hely Németh Iván – Körtvélyesi Miklós
2. hely Ignácz Károly – Gereben Mátyás
Star 1. hely Tenke Tibor – Gémesi Jóka
2. hely Gereben Márton – Gereben Péter
3. hely Bánkuty Gábor – Mónus Gyula
FD 1. hely Majthényi Szabolcs – Domokos András
2. hely Kardos Antal – dr Polgár Csaba
3. hely Gáborjáni Szabó Gábor – Argay Béla
470 junior 3. hely Bosze Botond – Báti Gábor
420 3. hely Rozsnyai Domonkos – Czeizel Jonatán
Laser Radiál 1. hely Bakóczy Róbert
3. hely Zentai Zoltán
8mOD 1. hely Déli Szél legénység: Sükösd Balázs
2. hely Raiffeisen Pfeningberger András – Hajtó Gábor – Bálint Attila – Czeizel Balázs – Ziegler János
3. hely Lombard Majthényi Szabolcs – Demjén Albert – Kalavszky Márton
Asso 99 1. hely Fantomasso Majthényi Szabolcs
3. hely legénység: Takácsy Levente
Összevont cirkáló 1. hely Sirocco legénység: Zentai István – Süli András
2. hely Nemere II Bóna Gábor – Zoltai Ferenc
40-es cirkáló 1. hely Rosa Bakóczy Róbert
70-es cirkáló 1. hely Krajcár legénység: Perjés Bálint
Európa 30-as 1. hely Nagymágus legénység: Takácsy Kristóf
Nautic 1. hely Galántha Gergely – D’Albini András
33-as 1. hely Sabrata legénység: D’Albini András – Perjés Bálint – Vigh András
2. hely Westport Ignácz Károly – Gereben Mátyás – Ambrózy Péter – Bednár Tibor – Székelyi Bea
Regina 3. hely Salve Haranghy Csaba
Sudár Regatta 2. hely Öreg legénység: Békés Miklós
YS III. 1. hely Capricornus Kádár Gábor- Szalontai Gergely
2009
Nautic 2. hely Galántha Gergely, Osváth Márton
Öv. Cirkáló 1. hely Bosze Botond
2. hely Zentai istván
ASSO 3. hely Majthényi Szabolcs
49er 1. hely Ignácz Károly-Gereben Mátyás
2. hely Hamrák Péter – Gerlits Attila
3. hely Németh Iván – Körtvélyesi Miklós
8mOD 1. hely Goszleth Marcell, D’Albini András, Vigh András
2. hely Pfeningberger András, Czeizel Balázs, Ziegler János, Hajtó Gábor Dr Bálint Attila
3. hely Sükösd Balázs (legénység)
Laser Radial 3. hely Bakóczy Róbert
Laser Rad. Ifi 1. hely Bakóczy Róbert
Repülo Hollandi 1. hely Majthényi Szabolcs, Domokos András
2. hely Kardos Antal, Dr Polgár Csaba
3. hely Gáborjáni Szabó Gábor , Argay Béla
Csillaghajó 3. hely Tenke Tibor, Dr. Tenke Péter
2010
Nautic 3. hely Galántha Gergely, Osváth Márton
49er 2. hely Hamrák Péter, Gerlits Attila
3. hely Németh Iván, Körtvélyesi Miklós
X35 2. hely Bednár Tibor, Ignácz Károly, Czeizel Jonatán, Zentai Zoltán
8mOD 1. hely Pfeningberger András, Ziegler János, Czeizel Balázs, Hajtó Gábor Dr., Bálint Attila
2. hely Goszleth Marcell, D’Albini András, Szépfy Zsombor
3. hely Hamrák Péter, Sükösd Balázs (legénység)
ASSO 1. hely Majthényi Szabolcs
Repülo Hollandi 1. hely Majthényi Szabolcs, Domokos András
2. hely Gáborjáni Szabó Gábor, Argay Béla
3. hely Ziegler János, Hajtó Gábor Dr
Laser Junior 2. hely Bakóczy Róbert
Laser Masters 2. hely Bóna Gábor Dr.
Csillaghajó 1. hely Tenke Tibor
2. hely Gereben Márton, Gereben Péter
2011
 
 
 
Dragon3. hely Dr Tenke PéŽter, Varga Istv‡án, Goszleth Marcell
Csillaghaj—ó1. hely Tenke Tibor
 2. hely Gereben Má‡rton, Gereben PéŽter
49er1. hely Hamrá‡k PéŽter, Gerlits Attila
 3. hely NéŽmeth Ivá‡n, KöšrtvéŽlyesi Mikl—ós
E 302. hely Vigh Andrá‡s
50-es2. hely Szentivá‡nyi Andr‡ás, Argay BéŽla, Ninausz PéŽter, Szó—ár‡di Ró—bert
ASSO1. hely MajthéŽnyi Szabolcs
8m OD1. hely SŸükšösd Bal‡ázs
 3. hely Pfeningberger Andr‡ás, Ziegler J‡ános, Czeizel Bal‡ázs, Hajtó— Gá‡bor Dr, B‡álint Attila
Laser2. hely Bak—óczy Ró—bert
Optimist Serdülő1. hely Tenke Áron
 3. hely PintŽér Nikolett
RepüŸlő Hollandi1. hely MajthŽényi Szabolcs, Domokos Andrá‡s
 2. hely G‡áborj‡áni Szab—ó G‡ábor, Argay BéŽla
 3. hely SüŸli Andr‡ás, Papp D‡ávid
2012
 
 
 
 
 
 
RepŸülő Hollandi1. helyMajthéŽnyi Szabolcs, Domokos Andrá‡s
2. helyKardos Antal, Polgá‡r Csaba
3. helyZiegler J‡ános, Hajt—ó G‡ábor
420-as1. helyNeszméŽlyi M‡árk, Baticz Beli‡án
2. helyBihary Gergely, Bihary Dá‡niel
Star1. helyGereben Má‡rton, Gereben PéŽter
2. helyTenke Tibor
Dragon2. helyTenke PŽéter, Varga Istv‡án, Polgá‡r Csaba
X352. helyBedn‡ár Tibor
49es2. helyHamrá‡k PéŽter, Gerlits Attila
3. helyNŽémeth Ivá‡n, KöšrtvéŽlyesi Mikl—ós
Laser Radi‡ál1. helyRozsnyay Domonkos
8m OD1. helyPfeningberger Andr‡ás, Hajtó— G‡ábor Bal‡ázs, SzŽépfy M‡árton, Ziegler J‡ános
3. helyMajthéŽnyi Szabolcs
Regina2. helyHaranghy Csaba, SoltŽész Gá‡bor
ASSO2. helyMajthŽényi Szabolcs, Fut—ó Istvá‡n
2013
 
 
FD1. hehyMajthényi Szabolcs–Domokos András
Csillaghajó2. helyGereben Márton–Gereben Péter
3. helyForintos Róbert–Takácsy Levente
49es3. helyIgnácz Károly–Gereben Mátyás
4201. helyGyapjas Zsombor–Ziegler Kristóf
OP ifi1. helyErőss Loránd
OP serdülő1. helyJeney Máté
2. helyLászlófy Ábel
4701. helyBaticz Belián
470 junior1. helyBaticz Belián
3. helyBihary Gergely–Bihary Dániel
8mOD2. helyPfeningberger András, Ziegler János, Czeizel Balázs, Hajtó Gábor, Szépfy Márton
3. helySüli András, Papp Dávid
Dragon3. helyDr. Tenke Péter, Varga István, Dr. Polgár Csaba
Asso1. helyMajthényi Szabolcs
2014
 
 
 
Ötvenes Cirkáló3Süli András-Papp Dávid
Asso3Majthényi Szabolcs
Melges 242Bakóczy Róbert, Rozsnyay Domonkos, Takácsy Levente, Takácsy Kristóf, Buza Bence
8mOD2Pfeningberger András, Czeizel Balázs, Ziegler János, Hajtó Gábor, Szépfy Márton
OP serdülő1Jeney Máé
2Lászlófy Levente
OP ifi2De Jonghe Arthur
3Pavlik András
420 ifi2Takácsy Lilla
Laser 4.73Argay Balázs
FD1Majthényi Szabolcs-Domokos András
2Gáborjáni-Szabó Gábor-Argay Béla
3Ziegler János-Hajtó Gábor
Csillaghajó1Gereben Márton-Gereben Péter
2Forintos Róbert-Czeizel Balázs
4701Gyapjas Balázs-Péch Lóránt
3Bihary Gergely-Bihary Dániel
Finn junior2Tenke Martin